Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pozitív teszt esetében a 2....

A pozitív teszt esetében a 2. csík eltűnhet terhesség esetén?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 22:21
 1/7 Grófházy ***** válasza:
75%
én még ilyenről nem hallottam
2009. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két órán, napon vagy héten belül nem hiszem, hogy eltűnne a csík. Évek alatt kitudja mi lesz a tesztekkel, bár nekem több éves tesztem még mindig olyan mint új korában.
2009. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem hamis pozim volt! (10 perc után jelent meg a második csik) De még igy sem tünt el, mind a két csík rendesen látható igy 5 hónap után is!
2009. márc. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

lányok eltűnhet, hiszen szárad, de ez akkor nem biztos eredmény.

egyébként azt tanácsolják, hogy a megadott idő után ne olvassunk le eredményt, mert hamisat adhat, vagy épp eltűnhet....szóval inkább ki kell dobni, és akkor kell "emlékbe" egyet pisilni, amikor már nagyon magas a HCG koncentráció, mert az tuti, hogy nem tűnik el!

2009. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most megnéztem a tesztet amit január 29.-én csináltam. Ugyanúgy ott van a 2. csík mindkettőn, szerintem az nem tűnik el egy darabig!
2009. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugalom!

10perc után értékelhetetlen, rá is van írva!

Csinálj egy újat, hogy megnyugodj szerintem.

Bár édesanyám tegnap mutatott 5 szépen seősödő pozitívat, a 10éves kishúgommal, amiket teszetelt, de lehet, hogy típusfüggő.

Szorítok érted!

2009. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam. A tegnapi halvány tesztem mára semmivé vált. Viszont ma is teszteltem pozitívat. A clearblue nekem múltkor is csinált ilyet. Volt + teztem, de halvány. Aztán eltűnt. Akkor tényleg terhes voltm, csak nem mardt meg. Most megint csináltam, tegnap + mára eltünt. A ma reggeli másik fjta volt, azon szépen látszik.
2009. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!