Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tolódik ki mostanában...

Miért tolódik ki mostanában sokaknak a ciklusa és a peteérés is?

Figyelt kérdés
Nekem már második hónapja, hogy 40 napos lesz a ciklusom és sok lánynak látom a görbéjéből ugyanezt mostanában..
2011. jún. 15. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem alapból 33-37 napos volt a ciklusom a fogamzásgátló előtt. Miután abbahagytam a bogyót eléggé kitolódott 42-45 napokra. Lehet vannak, akik a fogamzásgátló abbahagyása után próbálkoznak a babaprojekttel szintén :)

Vagy nem tudom mitől lehet....

2011. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, tényleg így van, nekem normál 28 napos volt, de rákattantam a baba témára, olvastam mindenfélét, orvosilag nem volt gondom de mégis úgy hittem, hogy ennyi próbálkozás után megpróbálok pár dolgot, cicka fark tea meg palást stb, na már az első ilyen hónapnál kitolta három nappal, akkor abbahagytam, vártam pár hónapot, akkor jött a következő praktika méhpempős méz, akkor meg 24 napra jött meg, azt is abba hagytam, akkor jött a barátcserjés hónapom akkor 36 napra, mindent abba hagytam eltelt pár hónap és végre kezd beállni, 30-31 napra, de vissza akarom kapni a régi ciklusomat:)
2011. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 28. napos volt, aztán született egy gyermekem, azóta 30-32 napos, de volt már 36-is. Második babát tervezzük, és akkor volt a 36. napos ciklus. Még a 28-at nehéz kivárni aki babát szeretne.
2011. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!