Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet a barátnőm?...

Terhes lehet a barátnőm? Kérdés rövid magyarázat hosszú.

Figyelt kérdés
Szóval tegnap éjszaka voltunk együtt először, neki is ez volt az első, szóval óvatosan csináltuk, körülbelül 2-3-4 centire hatoltam be neki (A makk teljesen beért kb.). Mindketten előtte fürödtünk, a hímvesszőm teljesen száraz volt, mikor behatoltam és mikor kivettem is. Ejakuláció nem volt, nem is izzadtam, szerintem előváladék sem jutott be. Ma talált otthon egy terhességi tesztet, megcsinálta, pozitív jött ki, bár a teszt már 3 éve lejárt. Lehet terhes? Hány héttel az aktus után jelentkeznek a terhesség első tünetei?
2011. jún. 16. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

3 éve lejárt? ez még nem akkora gáz mint az hogy másnap tesztelt! :)

Egyrészt ha nincs előváladék nincs miből gyerek legyen. az úgy sem egyszerű, ha elmennél benne, de ezzel ne kísérletezzetek! a teszt viszont csak a beágyazódás után !!!! mutatna bármit is. az pedig kb. 12 nappal az után fejeződik be, hogy ti együtt voltatok. szóval a mai tesztet kidobhatja az ablakon! máskor azért a gumit húzd fel! :D

2011. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

A teszt kacsa. Nem mutathat még pozit. Csak a megtermékenyülés után 10-12 nappal, vagy még akkor se. Ha megtermékenyül - aktus után 4-5 nappal akkor - és beágyazódik- kb 10 nap- akkor kezd el Hcg hormon termelődni és majd azt mutatja ki a teszt.

Ha nem jön meg a mensi, akkor teszteljen.

Amúgy ha belementél volna, akkor is csak 30% esélye lenne a terhességre.


Cs!

2011. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szóval majd' 100% hogy nincs semmi baja? Olvastam fórumokon, hogy miután a nők megtudják, hogy terhesek hajlamosak "szimulálni" a tüneteket. Most ment el tőlünk (nem volt köztünk testi kapcsolat) és mondogatta hogy fáj a feje és az alhasa... Lehet hogy nála is bejött ez...? 16 éves vagyok, nagyon nagyon szeretnék gyereket, de nem lenne miből felnevelni, és a semmire nem lehet ilyet csinálni.. :)

(Azért jövőhétvégén megnézzük a tesztet, és majd írok, ha nem felejtem el)

2011. jún. 16. 17:15
 4/13 anonim ***** válasza:
kamu kerdes, ezt ne feledd el.hehe jot nevettem.
2011. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy viccesnek találod, számomra nem az...!
2011. jún. 16. 17:22
 6/13 anonim ***** válasza:

A terhesség tünetei csak 2 héttel az aktus után jelentkeznek.De sokszor még akkor sem,csak az első hónap után. Másnap biztosan nem. a beágyazódás kb 10 nap, addig a szervezet "nem is tudja" hogy terhes. addig csak egy megtermékenyített petesejt uszkál a méhben,nincs kapcsolatban a szervezetttel.

A teszt is csak ezután mutatja ki a terhességet.

Tehát a teszttelvárjon még 2 hetet. És ha érez valamit az biztos nem ettől van.


Nekedmeg legyen tanulság.És soha többé ne rakoskasd sehová gumi nélkül. Ez a te felelősséged is.

2011. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hát 99% h nem lett terhes! 12 nap múlva teszteljetek! a tünetek is kb. akkor kellene hogy jelentkezzenek! de ha késik a menstruációja arra se alapozzatok! lehet hogy az idegesség miatt fog!

a tüneteket tuti hogy bebeszélheti, lehetséges!


mondok egyet ami megtörtént! a nő annyira szeretett volna terhes lenni, hogy mindenféle tünetet produkált. a hasa is nőtt, csak épp a lényeg hiányzott belőle... a baba. persze ez nem most volt már, hanem vagy 50 éve, akkor még nem volt napi szintű az ultrahang. egyébként ezt tanultam... szóval ezt a példát is onnan tudom! :)


ezt a példát is csak amiatt mondtam, hogy képes az ember anniyra rágörcsölni, hogy a tüneteket produkálhatja. a barátnő is egyébként ha az lenne is csak kb. 1-2 hét múlva lennének tünetei!

2011. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is ajánlom, hogy olvass utána a neten a megfelelő védekezésnek. Nem csak a terhességtől de az esetleges fertőzésektől is véd.


Másodsorban ha már a neten vagy, akkor utána olvashatsz a női nemi szervek működésének és a teherbeesésnek is. Hogy és mikor van a fogantatás.


- nem védekeztetek felelőtlenek vagytok (megszakításos közösülés nem számít védekezésnek)

- veszélynek tettétek ki magatokat

- fogalmatok sincs, hogy mikor is hogy is van a fogantatás-beágyazódás stb tehát tudatlanok vagytok


Amíg nem vagytok tisztában az alap dologgal talán nem ész nélkül kéne dugni!


Ez volt a hegyibeszéd :) A teszt csak lejárati időn belül jó. Továbbá nem másnap mutatja ki, hanem a fogantatás (aktus után) kb 2 héttel, attól függ mikor volt a beágyazódás és milyen érzékenységű a teszt. Továbbá vannak olyanok, akiknek ovulációs (szintén nézz utána) fájdalmaik lehetnek, amik hasonlóak akár a menstruációs akár a terhességi tünetekhez.


Ha meg előtte utána száraz volt akkor "gratulálok". Ha nem nedvesedik valaki akkor elvileg fáj a behatolás, legalábbis nekem igen. :)

Továbbá ha mindkettőtöknek az első volt hogy a fenébe maradt szüz a csaj? (nem volt vérzés a szűzhártya átszakításával, szintén nézz utána)

2011. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, teljes mértékben igazad van, mindenben kapcsolatban... Ő nedves volt, az én hímvesszőmön nem volt semmiféle folyadék/váladék/bármi is.
2011. jún. 16. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:
A szűzhártya átszakadásakor nem minden esetben van vérzés... nekem legalábbis nem volt....
2011. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!