Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bennem van a hiba? Kérdés...

Bennem van a hiba? Kérdés rövid magyarázat hosszú

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 1 éve és 3 hónapja van barátnőm, ő most lesz 15 éves. Gyereket akarok Tőle... Bennem van a hiba, hogy ennyi idősen apa szeretnék lenni?
2011. jún. 17. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem látod még át, mennyi minden kell egy gyerekhez. 16 évesen BIZTOSAN nem vagy még érett erre. Még gyerek vagy magad is.
2011. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valóban jó dolog, hogy már ennyi idősen gyermeket szeretnél a párodtól. Ez azt jelenti, hogy szereted őt és hosszú távra tervezel vele, DE valóban nagyon fiatal vagy te is és a barátnőd is egy picurka babához. Gondolj csak bele abba, hogy se iskolás, se munkád, se pénzed nem lenne felnevelni őt. Milyen rossz érzés kapna el mikor a gyermeked kér egy csokit és Te nem tudod megvenni?! Várjatok még azt javaslom! Addig szeressétek egymást mindenhogy (ugye érted:) ), játszadozzatok a gondolattal, de ne legyen még becsúszott baba sem! Most komolyan tönkretennétek vele az életeteket!Egy abortusszal meg pláne!!! Nem egy esetet ismerek akik fiatalon vállaltak babát és van amelyiknek nem lett szép vége!


Barátnőd mit szól a babás kérdéshez? Van kisebb testvére barátnődnek vagy neked?

2011. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sumergo ***** válasza:

Igen ,ez benned van, és nagy hiba! Szerintem pusztán ezzel szeretnéd magadhoz láncolni, és ez nagy baj! Ne légy meggondolatlan, mert 3 ember életét teheted tönkre.

Szeressétek egymást, és majd ha felnőttetek, közös elhatározásból vállalhattok babát!

2011. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Második: Nekem van két testvérem, egy fiú és egy lány. A lány 6 éves a fiú 5. Neki nincs egy tesója sem. Ő is nagyon szeretné, ő vetette fel, és nekem elképesztő módon megtetszett.

Harmadik: Ez hülyeség, magától is velem marad. :)

2011. jún. 17. 19:23
 5/7 sumergo ***** válasza:

Rendben, örülök, hogy szeretitek egymást!Akkor is azt javaslom várjatok még ezzel, más lenne a helyzet, ha besikerülne védekezés ellenére is, akkor én sem javasolnám, hogy öljétek meg, de azért szándékosan még nagyon korai ez!

Tanuljatok, éljetek, aztán babázzatok, hidd el sokkal egyszerűbb lesz akkor!!:-))

2011. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Megfogadjuk.

Nagyon kellemest csalódtam, azt hittem hogy mindenki le fog hurrogni... :)

2011. jún. 17. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Lassíts szerintem. Nekem világ életemben a baba volt az életcélom, és hát gyakorlatban már kissé más, mint ahogy elképzeltem, pedig már 30 felett vagyok. 16 évesen még inkább élvezd az életet, ráérsz még, mert nem kicsit megterhelő.
2011. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!