Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zavaros ciklussal lehetetlen...

Zavaros ciklussal lehetetlen therbe esni, vagy csak azért mondják, hogy nehéz mert nem lehet belőni a pé időpontját?

Figyelt kérdés
Zavaros a cilusom, de minden rendben van csak nem 28 napos.Van peteérésem is, ovuláció is rendben. Szóval ha csak a ciklus hossza nem megfelelő attól még lehet?
2011. jún. 17. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod mikor van pé de az utánna köv. menstruációig eltelő idő rövid - kb. jóval rövidebb mint 13 nap - akkor gond lehet.


rendszeres nemi élet mellett majdnem mindegy hogy tudod-e mikor ovulálsz.


szóval nem .. hormonális probléma állhat a háttérben nem csak pusztán az hogy nem méred a hőt .

2011. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sosem számoltam hogy mikor van pé,vagy ovuláció,Csak szex szex és szex.2 hónap után pozitív teszt.Pedig nekem is összevissza jött meg akkoriban.Nem szabad ennyire rágörcsölni.Amikor én is nagyon akartam nem jött össze,aztán amikor már lemondtam,róla és nem foglalkoztam vele annyit,akkor sikerült.
2011. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két, három hónapig vezess görbét, akkor megtudod, hogy hány nap van a peteérés után mikor megjön.

Ha ez rövidebb mint 13 nap, akkor valami gond van, ha jó akkor oké minden.


Nekem is rendszertelen volt a ciklusom és a dokim tanácsára együtt voltunk napi 1x a ciklusom 11-20. napjáig minden nap!! De minden nap!!

A 2. hónapban összejött, előtte 10 hónapig nem..

2011. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
minden nap? az én orvosom szerint 3-4 naponta kellene
2011. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsanett 24 ***** válasza:
Sziasztok! És akinek kimaradt a vérzés?
2011. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
annak hormonális okai lehetnek, meg kellene mutatnod dokinak
2011. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!