Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beültetés után mennyit,...

Lombik beültetés után mennyit, és milyen "intenzitással" pihentetek? Annyira megoszlanak a vélemények!

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kiirattam magam táppénzre,és pihentem.9.-én volt a beültetésem,5 napig tényleg sokat pihentem,feküdtem,szinte csak enni,inni és pisilni keltem fel.Még 3nap van a nemvártig....de ma reggel...teszteltem...és...pozitív lett:)

Remélem ez ííígy is marad,bár még mindig nem tudom elhinni

hogy igaz,így 10 év után.

2011. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a beültetés napján pihentem, aztán másnap elmentem vásárolni, meg főztem is, aztán vezetem is, táppénzen voltam egy hétig, de nem feküdtem egész nap.

Szerintem ha meg akar tapadni akkor megtapad ha nem akkor feküdhetünk egész nap...

Szerintem fontosabb a pozitív gondolkodás meg a nem stresszelés, hiába fekszel otthon egész nap ha folyton azon idegeskedsz vajon megtapad -e vagy sem.

Most vagyok 7 hetes. De még most sem tudtam 100 %-ban felfogni.

2011. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 9.-én volt a beültetésem, én az első héten megpróbáltam annyit pihizni amennyit csak tudtam. Én nem tudok tesztelni, mert fagyi babákat kaptam és heti fél Ovitrellét szúrok. Jövő héten megyek kontroll vérvételre. Szeretnék végre én is pozitív lenni! Gratulálok nektek!
2011. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sumergo ***** válasza:

Csak akkor keltem fel, mikor muszáj volt, és akkor sikerült. Előtte több beülti után én is azt gondoltam, nem kell feküdni, normál esetben sem fekszik senki, mégis terhes lesz, de azok nem is sikerültek. Úgyhogy én a pihenésre szavazok, már azért is, mert akkor a petefészkek is jobban regenerálódnak, mint meló mellett.

Sok sikert!

2011. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!