Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira reménykedtem ez már...

Annyira reménykedtem ez már mensi lesz? Görbe lenn.

Figyelt kérdés

[link]


Annyira reménykedtem és ma 0,2 lement a hőm. Ha megjön sajnos lombikra megyünk. Csak még adtam magamnak egy utolsó esélyt hátha, mert már 2x bejelentkeztünk,de nem tudtunk elmenni, mert még készülnek a leletek. De teljesen oda vagyok. Szerintetek ha megint kérek időpontot nem dobnak ki? Előre is köszönöm nektek.


2011. jún. 19. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez még nem olyan nagy esés!Nem reménytelen.
2011. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is még reménykedhetsz, mert ez nem olyan nagy esés. Mikorra nem várod? Szurkolok nektek:)
2011. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom hossza ciklusaid szoktak lenni mert ha 28-30naposak lennének már megjött volna! Teszt? Nagyon szorítok Nektek!!! Annyira igazságtalan az élet...!
2011. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az az igazszág, hogy 11 napig szokott fent lenni a hőm és utána megjön. Most 14. napja ha nem számolom a 36,6 és utána 36,4 esést. Mindig inkább az első fele a ciklusomnak hosszú. De már két napja erős megjön érzésem van, tegnap is percenként jártam a wc-re meg ma is. Hát nem tudom, mert hosszú szokott lenni a ciklusom mert mindig kitolódott a peteérés de miután megvolt utána még 11 nap és le is esett a hőm és megjött. Ki érti ezt:(


Remélem nálatok minden rendben van:)

2011. jún. 19. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok, minden rendben...1éve volt 1 vetélésem, azóta nem jön hiába várjuk, de nem is tudunk igazán rákoncentrálni, mert a párom külföldön dolgozik...!
2011. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó, még mindig semmi. Itt a görbém ma

[link]


A hasam nagyon görcsöl ez a 3. napja és mindig nézem a wc-n hogy bizti megjött de aztán nem. Tudod nem merem beleélni magam mert eddig csak lombik volt mert pajzsmirigy problémám volt és kb. 3 hónapja teljes kivizsgálásom volt és gyógyszert szedek rá, azt mondták így sikerülhet,amit el is hinnék ebben a hónapban csak ez a mensis görcs ne lenne meg a cicifájdalom.Alig birok hasra feküdni.


Sajnálom ami veled történt igazán. És most azóta azért ha tudtok próbálkoztok? Mi volt az oka a vetélésnek kiderült?

Az orvos mit mondott?

2011. jún. 20. 07:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi teljes gőzzel próbálkozunk és egyébként az igaz ha beállították sikerülhet:)

Gyógyszerész vagyok:)!!! Szerintem ott van:)! Teszt?

Valószínű rossz helyen tapadt meg és erre ráemeltem...de az is lehet h nem lett volna egészséges! Azóta túl tettem magam a dolgon szeretnénk nagyon, de így elég kevés esélyünk van mert általában mensi alatt van itthon a férjem!

2011. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem a görbéd tökéletes, nekem is volt mensi görcs, sőt nővéremnek is ő még barnázott is azóta 35hetes:)! És a cicim is eszméletlenül fájt a hasonfekvés nekem sem ment!
2011. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor én is drukkolok neked, hogy legyen alkalmatok minél többet együtt lenni és sikerüljön a baba és egészségesen megszülethessen.:)

A holnapot megvárom, mennyi lesz a hőm reggel és akkor már tudni fogom és írok majd. Nagyon köszönöm a választ.

2011. jún. 21. 21:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Imádkozom értetek este!!!

Várom a válaszod!

2011. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!