Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam 12hetes UH-on, megmagya...

Voltam 12hetes UH-on, megmagyarázná valaki mit jelentenek az eredmények? Az UH-os nem mondott semmit, doki meg csak jövhéten lát. CRL:61,5mm; NT:norm 1,9mm; orrcsont:ábrázolódik; Pluralis: bpd 2,1cm; Chorion frondosum: hátsó fali.

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

azt, hogy minden a legnagyobb rendben:)

61,5 mm a magzat ülőmagassága í8fejtetőtől farokcsontig mérve, 1,9 mm a tarkóredő vastagsága (tökéletes ez is)

látszódik az orrcsontja: nem down kóros a babád, 2,1 cm a fejátmérője és a méhlepényes a hátsó falon tapad.

2010. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezek szerint a babánk nagysága 61,5mm ?
2010. okt. 6. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
igen:) Grat ^^
2010. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem a teljes hossza, ez a lábak nélküli hossz:) ezentúl már nem fognak magasságot nézni, csak combcsont hosszt, amiből következtetnek majd a magasságra.
2010. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. okt. 6. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

AC:haskörfogat

BPD:koponya haránt átmérő(2 halánték közti táv)

CRL:ülőmagasság(fejtetőtöl a posiig)

FL:combcsont hossza

HC:fejkörfogat

Ezeket tudom csak..

2010. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes eredmények :-) Nekem 12 hét 3 naposan volt a CRL: 64mm, BDP: 22mm. Nt: 1,7mm.

Gratula!

2010. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!