Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legjobb teszt? Olyan...

Melyik a legjobb teszt? Olyan kellene ami a nap bármely szakában elvégezhető! Ára?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, mindegyik elvégezhető napközben is, de a reggeli mutatja leghamarabb, a legérzékenyebb teszt, ami valószínűleg a leghamarabb fogja mutatni nem reggeli vizeletből is a Quipido nevű teszt 1500 ft körül van, patikában kapható, kazettás, de a neten is van ilyen 10-es érzékenységű teszt, ami olcsóbb csak 4-5 nap mire hozzájutsz, te tudod, melyik a jobb neked!
2009. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2009. márc. 23. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A bármely napszakban való kimutatáshoz jó pár napos késés kell, és akkor igazából mindegy, hogy a választékból melyiket vásárolod meg. A nem várt előtti napokban vagy a nem várt napján való teszteléshez érzékenyebb teszt kell és az is csak reggel mutathat valamit.
2009. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]


Én ma csak ilyent kaptam a patikában. 790 volt. 25ös érzékenységű, peteérés után 13 nappal délután halvány pozi lett.

De jó még a Gabriel is, szintén patika.

Jó a HCG is, szintén patika.

Ezeket az első terhességem idején használtam, a pontos árra nem emlékszem, de ezer alatt voltak.


Igazából mindegyiket elvégezheted bármikor, de tény és való, hogy a reggeli első vizelet a legtöményebb!

2009. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszike!
2009. márc. 24. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!