Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás a görbém alapján?

Lehetek babás a görbém alapján?

Figyelt kérdés

Elméletileg tegnap kellett volna megjönnie, nem jött meg, de a peteérés is kitolódott a görbém alapján. Én úgy számolom 28.-án kellene akkor nem megjönnie?

[link]


2009. márc. 24. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is 28-ra nem várom! Sajna a görbézéshez nem értek...
2009. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia!

a görbe alapján lehet, csak keveset voltatok együtt a pároddal, igy jóval kisebb a baba esélye, mint ha naponta, vagy kétnaponta lettetek volna együtt!

2009. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 08:37-es!

Szerintem Te vagy az, aki állandóan linkel, vagy "ebből semmit nem lehet tudni" válaszokat ad. Ez már pofátlanság, amit most is művelsz. Miért nem írod le a saját tapasztalataidat? Vagy tán nincs is? Nő vagy egyáltalán? Tőled egyetlen értelmes választ nem olvastam még, pedig mindig megismerlek. Ha csak ilyen bántó, sértő és hülye dolgokat tudsz írni, akkor inkább menj a fenébe. Már nagyon felbosszantottál tegnap is.

Kérdező: csak, hogy tudd remény mindig van, szépen megy fel a hőd. Mielőbbi + tesztet kívánok Neked. És igenis nyugodtan kérdezd ezt meg mindennap. Sok sikert Neked.

2009. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Kétlem, hogy felismernél, vagy egyáltalán tudnád, hogy mikor/hol/milyen kérdésekre szoktam válaszolni. Nem szoktam belinkelni soha semmit, kivéve ezt az egy esetet, mert bár én is drukkolok a kérdezőnek, meg úgy általában mindenkinek, aki babára vágyik, azért azt mégsem hiszem, hogy a PÉ-je után 1 héttel minden nap akár többször is megnyugtató választ tudnánk adni azzal kapcsolatosan, hogy most babás-e a görbéje vagy sem.


És igenis nő vagyok, és tudod, miért nincs ilyen tapasztalatom? Mert se PÉ-m, se menstruációm. Gyógyszert kell szednem, és majd csak ha hatott, utána próbálkozhatunk újra. Ugyan ez nem tartozik rád, de mivel elkezdtél itt személyeskedni nekem, gondoltam megosztom veled.

2009. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, hogy naponta megnyugtató válaszokat vagy megerősítést szeretnék. Nem akartam senkit megbántani. Elnézést kérek a kérdéseimért, de azt hidtem az az oldal ezért van. Köszönöm a védelmet attól, aki megvédett. Mindenkinek drukkolok baba ügyben!!! Az utolsó megszólalonak üzenem, hogy nagyon sajnálom és mielőbbi gyógyulást és baba áldást kívánok!:)
2009. márc. 24. 08:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves 08:37-es!

Akkor ezúton szeretném a bocsánatodat kérni, ha nem te vagy az, aki mindig linkeled a kismamablog-ot. Még egyszer NE HARAGUDJ. Csak tudod, van itt valaki, aki folyton ezt csinálja és soha nem ad értelmes választ, nem csak az Én, de más kérdéseire sem. Tényleg nagyon sajnálom, akkor nem Neked szántam ezt a csúnya üzimet. Komolyan. A gondodat meg tudom érteni, ugyanis, ha hiszed, ha nem Én ugyanebbe a cipőbe jártam, PCO-val. De mára a ciklusom hála Istennek úgy, ahogy beállt. Kívánom, hogy Téged is minél előbb gyógyítsanak ki ebből, mert tudom, milyen, amikor az ember kriplinek érzi magát, hogy menstruálni sem tud. Mégegyszer Bocs.

2009. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

08:37

Kedves kérdező, természetesen igazad van, azért van ez az olda, hogy segíthessünk egymásnak. Valószínüleg, ha már nekem is legalább egy hasonló görbém lesz, én is minél előbb szeretném majd tudni, hogy végre sikerült-e vagy sem! Őszintén drukkolok neked, hidd el!


Utolsónak: na igen, a selejt érzés nem a legjobb, de most már tényleg remélem, minden rendben lesz...


MIELŐBBI BABÁSODÁST MINDENKINEK!

2009. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válaszok

Válasz Én is 28-ra nem várom! Sajna a görbézéshez nem értek...


Ez én vagyok, bocsánat, de nem értem a felháborodást. Én is babát várok legalábbis nagyon reménykedem benne. Több kérdésem is volt, és én is kaptam már a kismama blogostól több választ is, de nem én vagyok az!!!!!!

Kissé bántó ez a magatartás, nem értem, hogy mért kell lecseszni a lábról, mint egy majmot!

Most is, mint utóbb a görbézéses kérdést én tettem fel, hogy végre valaki világosítson fel, hogy hogyan is kell értelmezni a görbéket. Én csak most kezdtem el mérni a hőmet, pont ma (37 fok) 27-28-ra nem várom. Eddig ugyanis azt sem tudtam, hogy hogyan kell mérni.

És mégegyszer elnézést a kérdezőtől, hogy nem tudtam neki hasznos választ adni, de tök örültem annak, hogy más is van velem, aki hasonlóképpen izgul a 27-28-a mensi/bab kérdéstől...

Tisztelettel: KócosBarby

2009. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm az előttem szólóknak, hogy a "nevemben" kiálltak.

Tisztelettel: KócosBarby

2009. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!