Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A magas prolaktin szintnek...

A magas prolaktin szintnek mik a tüneteti? Ugy értem, honnan lehet tudni hogy nekem az van e?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
2009. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak kicsit magas annak nincsenek tünetei, csak vérvételből derül ki, de ha sokkal magasabb akkor folyik a melled ha óvatosan megnyomod. Mert akkor előtejet termell a szervezeted a magas prolaktin utasítására!
2009. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
A prolaktin szint tényszerű magas értékét biztosra az orvos tudja megállapitani vérvételi eredményből!Próbálkozhatsz utánaolvasni a tüneteknek és összehasonlíttani sajátjaiddal de az nem megbízható így javaslom a nőgyógyász hormonszint vizsgálati vérvételét!A magas érték amúgy kezelhető gyógyszeresen de ahhoz vérvételre és valós adatokra van szükség!
2009. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ha megnyomom a cicim akkor csak benedvesedik egy kicsit, de semmi egyéb, és csak az egyik, a másik az nem is, vagy csak annyira csekély hogy szinte észre se lehet venni!

Más tünetem nincs! csak kissé izzadok, de ki nem....

köszönöm a linket!

2009. márc. 24. 09:34
 5/7 A kérdező kommentje:

köszike a válaszokat! csak mást már azt nem tudom hogy most mennyek vissza a dokimhoz, vagy akkor amikor kellene egyébként is 2 hónap múlva! (addigra rendelt vissza)

szerintetek?

2009. márc. 24. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor lehet hogy tényleg van egy kis emelkedésed, mert a kis nedvesés is jelent valamit. Ez tényleg egy egyszerű vérvételből kiderül és akár 1 ciklus alatt is helyreállhat gyógyszerrel, úgyhogy menj el nődokihoz.
2009. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha babát szeretnél mindenképpen el fog küldeni hormonszint mérésre de nem kötelező ki várni a két hónapot!Ha úgy gondolod van alapja a gyanúdnak menj vissza most és kérd a vizsgálatot de ne láss mindjárt mindent borúsnak mert az is sokszor lehet hátráltató tényező!
2009. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!