Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal kb 1 hete voltunk...

A párommal kb 1 hete voltunk együtt, nem védekeztünk, (kiszámoltam, pont peteérésem volt). Másnap ugyanez, együtt voltunk, és nem védekeztünk. Lehet, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Bevettem egy 72 órás tablettát az aktusok után, de a mensim nem nagyon akar megjönni, fáj a hasam, reggel hányingerrel kelek, rengeteget eszek, kívánós vagyok.
2009. márc. 24. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
szerintem egyértelmű baba.
2009. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nini24 ***** válasza:
Sztem 1 héttel az aktus után nem nagyon lehetnek már ilyen terhességi tünetek... Hisz még csak a beágazódáson is épphogy túl van, ha van baba... De azért tesztelj, bár nem hiszem, hogy bármit is kimutatna már...
2009. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!