Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a "jobb menstruáció" a...

Melyik a "jobb menstruáció" a teherbeeséshez bővebb, több nyálkahártyadarabbal vagy esetleg másmilyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez befolyásolja..Ezt hol olvastad?
2009. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez egyáltalán nem számít!

Nekem januárban - mint még soha - csak 3 napig tartott valami kis barnás mensi. Én is tartottam ettől, rá 14 napra tökéletesen megtermékenyültek (2 db is) a petesejtjeim. Igaz, januárban a hőgörbém szerint nem volt peteérésem. Rásegítettek gyógyszerrel, febr. 3-án volt a nagy nap! Ha a "rendestől" valamiben eltérő biztos, hogy van valami, akár hormonprobléma (túl erős, darabos vérzés), nincs peteérés (kevés, barnás...) stb. Így tény, hogy nem biztos, hogy sikeres ilyen esetekben a próbálkozás. Nekem rásegítettek. Így ment!

2009. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést már korábban is sokan kérdezték, sokan vannak, akiknek alig van vérzés és kapásból terhesek maradnak, másnak meg nagyon darabos és sok és nem jön a baba.

nekem most nem volt darabos és rögtön teherbeestem, amikor meg nagyon darabos volt 6 hónapot vártam a gyerekáldásra.

ha csak barna van, vagy extrém sok, vagy extrém darabos, akkor lehet, hogy a gyógyszer és a hormonkezelés a megoldás, amúgy nem ezen múlik a baba.

2009. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!