Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem a tesztjeimet!...

Nem értem a tesztjeimet! Lehet hogy mégsem vagyok babás?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam,eddig nem is jött,szelét sem érzem.Tegnap volt egy halvány + tesztem,mivel ma nem jött meg du-án vettem egy érzékenyebbet(10-es)és NEGATÍV!Mensi sehol,teszt negatív,akkor most mi van?Extra tüneteim nincsenek,krémes folyás,derékfájás és a jobb bimbóm mintha sötőtebb lenne,valamint iszonyatos álmosság kap el időközönként.Ennyi.Mit szóltok?
2009. márc. 24. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg pár nap múlva a tesztet. ebből bármi lehet. azért nem irom hogy tuti baba nem tudni bizonyosan. de lehet pár nap múlva + teszted!
2009. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem látunk a jövőbe, így semmi biztosat nem tudunk írni. Leírtam már többször, hogy nem vagyok a túl korai tesztelés híve, sokszor csak felesleges csalódást okoz. Várj legalább 2-3 napot a teszteléssel, a többi már úgy sem rajtad múlik.
2009. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia képzeld ma velem ugyanez történt illetve hasonló!!! reggel csináltam egy lh ó mondom ilyen erös csinálok egy 10es tesztett semmi nega , na ellövök egy 25 et az meg halvány pozi!!! kiérti ezt!!:((
2009. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is várnék még 2-3 napot, addig bírd ki valahogy.
2009. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Szeritnem itt baba van. Holnap reggel vagy meg jobb lenne holnaputan reggel elso vizeletbol csinalj egy tesztet es meglatod mar erosebb pozitiv lesz. A hcg ketnaponta duplazodik. Ha meg nagyon keves a hcg a szervezetedbe akkor lehet egyik teszt pozitiv, masik meg negativ mert a vizelet koncentracioja sem egyforma. Lehet, hogy amikor a 10-es tesztet csinaltad tisztabb volt a vizeleted nem volt olyan koncentralt.
2009. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem babás vagy! drukkolok, holnap ha van rá módod a reggeli vizeletből tesztelj! És utánna írd meg nekünk az eredményt!
2009. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem ennél cifrább a történetem, egyik nap délben pozitív, nem erős, de egyértelmű, másnap reggel első viuzeletből a tizes NEGA, holott apát délben ebéd közben a teszttel akartam meglepni.

aztán azt mondtam 11-kor, hogy egy életem egy halálom pisilek még egyet, egy 25-ösöm volt még otthon és az szép egyértelmű pozitív lett, sokan vannak, akinek pozitív után negatív tesztjük lesz.

szerintem ne aggódj, ha pozitív és nem görcsölsz, nem vérzel, akkor terhes is vagy!

2009. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat!Nektek is szorítok!:)Holnap reggel ismét teszt és majd jelzem!
2009. márc. 24. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
20:28-as valaszado vagyok, Na kedves kerdezo??? Mit mutat az a teszt? :) Remelem pozitiv!
2009. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!