Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu előtt (petefészek szurkálá...

Ovu előtt (petefészek szurkálás előtt) 2-3 órával szeretkeztük akkor kb. elkaphattuk a jó időpontot épp?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem igen, de még aznapi (ovu napja) együttlét is sikeres lehet:)
2011. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ti mindig hajnalban szeretkeztek?:)
2011. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:-)) Ez aranyos :-)) Nem,este 9-10 közt szeretkeztünk és aztán éjjel 1-2 körül kezdődött a szurkálás.
2011. jún. 23. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én ma voltam uh-on szonográfus szerint kb ma vagy hajnalba meg is reped a 23mm-es domináns tüszőm, én délutántól érem nagyon erősen a szurkálást..úgy, hogy drukk nektek is.
2011. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:) Csak azért kérdeztem, mert a tüszőrepedés hajnalban következik be nagy részt! Amit, te érzel, azt már a kiszabadult folyadék feszítése miatt van!:)


13 hkm

2011. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!