Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keserű íz a számben tegnap...

Keserű íz a számben tegnap este óta és ma reggel a 26. napon testápolos folyás nagyobb mennyiségben, mit jelent?

Figyelt kérdés
A ciklusom 30-32 napos, és még soha nem volt ilyen a szám íze,és ekkora mennyiségű testápolos folyásom se volt így nem sokkal nemvárt elött. Pár napja enyhe hányingerem van,de tegnap este óta nagyon. Ma nem is bírtam még enni. Szerintetek összejött a baba?
2009. márc. 25. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, elképzelhető!
2009. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A keserű íz is jót jelent vagy csak a fémes? Mert itt legtöbben azt írják. De őszintén szólva nem nagyon tudom,hogy milyen a fémes íz,azaz azt se tudom,hogy ez pontosan milyen,csak azt tudom,hogy kellemetlen.
2009. márc. 25. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is a terhességem elején nagyon keserű íz volt a számba,akármit ettem v. ittam nem múlt el a 8hétig.Drukkolok,hogy babás legyél majd írd meg mi lett az eredmény.
2009. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Remélem nálunk is baba van akkor:) Próbáltam mindenfélét inni,hogy elmúljon meg ilyenek,de semmi,ráadásul hányingerem van. De őszintén bevallom,hogy nagyon örülök a tüneteknek:-) Mivel abban reménykedem,hogy most már tényleg összejött a baba:) Mindenképp megírom majd,hogy sikerült-e.
2009. márc. 25. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is furcs íz volt a számban, és mindig ki volt száradva. Én a hányingert csak a 6. héttől kezdtem érezni. De ezek nagyon babás tünetek! Drukkolok:)
2009. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)Köszi! Én meg gratulálok neked a babához, hányadik hétben vagy?
2009. márc. 25. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
11. hétben vagyok:) És már kezd múlni a hányingerem is:)
2009. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!