Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma töltöm a 12. hetet. Sajna...

Ma töltöm a 12. hetet. Sajna a székeléssel gondjaim vannak, pedig sok zöldséget, gyümölcsöt eszek. Már elég lenne csak 2 naponként szedni az elevitet? Tuti attól van. A folsavat meg minden nap szedném tovább.

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 09:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Jajjj, most látom hogy nem jó helyre írtam!! Bocsánat!

Azért ha tudtok tanácsot adni... :) azt köszönöm!

2009. márc. 25. 09:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én sajna nem vagyok babás de nekem is volt ilyen prob.Mivel babot akarok beszéltem házi dokimmal és én ki probáltam a NORMAFLORE-t és nekem be jött most napi 3-4szer is tudok wc-ni.terhesen is használhatod.

2009. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg rengeteg vizet inni. De annyira vészes és napokig nem tudsz wc-re menni, akkor a glicerin kúp segít, kismamák is szedhetik. De egyébként mostmár elég lenne 2 naponként szedni az Elevitet, pláne ha az okozza a problémát.
2009. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Napi legalább 4-5 liter vizet iszom. De semmi nem segített. Akkor először átállok a 2 naponkénti szedésre és ha az sem segít, kipróbálom a tanácsaitokat.


Első válaszoló! Remélem hamarosan sikerül a baba! És mindenkinek aki szeretné! :)

2009. márc. 25. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én végigolvastam mindent a témában és kipróbáltam az összes lehetséges szert. (sok gyümölcs, víz, gyü,ölcslé, lenmag, aszaltszilva stb.) Egyik sem használt, kivéve a Glicerin kúpot! De a legtutibb dolog még ezen kívül a Laevolac szirup. (azt is vettem 1 hete és a kettő együtt valahogy megoldja a problémámat, de még így sem az igazi) Hátha neked segít. Ezt a két dolgot biztosan szedhetik terhesek is. Nincs hashajtó hatása!
2009. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hashajtó lekvárt ettem és zabkorpát joghurtba keverve. Meg a Danone Activia is jó
2009. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
házi disznózsír ez 50%-ban bejön másik ötvenben hánysz
2010. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!