Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok megtörtént már valakive...

Csajok megtörtént már valakivel?! Mi lett baba vagy mensi?!

Figyelt kérdés
Ma UH-on ezt mondták "17 mm-es endometrium j. o. -n sárgatest" (ciklus 24. napján) Az előzményei:Closty 5 napig,2db tüsző 16 és 18 mm j. o. -n,3 nap múlva tüszőrepesztő, inszem majd Ultrogestan kapszula napi 1 db.
2011. jún. 24. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Örülnék ha benéznél!

Megőrülök a várakozásba, nagyon lassan telnek nekem a napok.

Én Closty-t kaptam 5 napig 2*1-et, 10. nap este ovitrelle tüszőrepi szuri, és a 12. nap reggel inszem. Közben uh volt.

Hanyadik inszemed volt?

2011. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az első volt!Azért nem is törtem le annyira,így lassan 3 év után sem.Túl szép lett volna hogy elsőre sikerül ennyi várakozás után.Nektek hányadik volt?Remélem ti sem vagytok túl jártassak a témában?! :-) Annyira rossz ez az egész.Komoly próbatétel az egész kapcsolatnak.Meg az egész szervezetünknek.Veletek mi volt a gond?Nálunk kevesebb spermaszám.Próbálj megnyugodni.Mindjárt itt lesz a tesztelés ideje.Ha egy picit le tudod magad kötni,csak úgy repülni fog az idő!Hidd el!Én táppénzen voltam,próbáltam pihenni meg a light-os házimunkával utolérni magam,egy kis számítógép.-egész gyorsan ment az idő.

De most nem fogok táppénzre menni,remélem meg tudom valahogy oldani a munkahelyemen a dolgokat.Szerény számításaim szerint úgy 4-5 nap kellene,pihenéssel együtt.És így talán könnyebb lesz lelkileg is feldolgozni.Te hogy vagy ezzel?!

2011. jún. 28. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!