Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelent valamit vagy csak...

Jelent valamit vagy csak rendetlenkedik?

Figyelt kérdés

A menstruációm mindig óramű pontossággal jött meg,de idén elkezdett rakoncátlankodni!

Január óta kitolódik a ciklusok száma,28-29ről most járok 31 napnál,múlt hónapban 32 napra jött meg!Múltkor hozzá csapódott még egy új dolog,azt hittem hogy terhes vagyok mert első nap pecsét aztán másnap fél napra elmúlt és este rendesen megjött!(????)

Tudja valaki hogy ez miért van?

Nem szedek semmit,védekezni is csak megszakítással "védekezünk"!


2011. jún. 25. 06:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mert ha 20 alatt vagy, akkor lehet, hogy csak most jött rá a diló. :)

Nekem sose volt ilyen pontos és sokat volt 31-33 napra is.

Mondjuk az fura, hogy egy kicsit pecsétel, aztán nem és végül megint.

Lehet, hogy jobb, ha egy dokit is megkérdezel.

2011. jún. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok!Sose volt bajom a mensivel!Már az elejétől fogva percre pontosan jött mindig!Épp ezért furcsa...főleg a múltkori pecsételős dolog...

Köszönöm a választ!:)

2011. jún. 25. 07:12
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem fogytal esetleg mostanaban?

Mert nekem telen/tavasszal csinalta ezt. Alapban pontos, 28 napos ciklusaim vannak, de volt, hogy kesett masfel hetet, kovetkezo alkalommal meg egy hettel korabban jott meg.

Viszont en tudtam, hogy amiatt van, mert nagyon stresszes idoszakom volt, nem fogyokuraztam, csak siman sokat fogytam az idegesseg es a rendszertelenseg miatt.

2011. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem,de hízni viszont híztam nem sokat,5 kilót kb,mert letettem a cigit februárban!Ez lehet a bűnös???

Köszi a választ!

2011. jún. 25. 07:43
 5/15 anonim ***** válasza:
A hízás vezethet pco hoz.de nem vagyok doki,csak saját tapasztalat.De ha nagyon zavar,írány a doki.
2011. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha eddig óramű pontossággal működtél, akkor valószínűleg van oka a dolognak. Ha ok nélkül hízni kezdtél, akkor irány az endokrinológus. A hízás is csak egy tünet, ehhez jöhetnek később a ciszták, a rendszertelen mensi. Ne várd meg, míg még jobban eldurvul a helyzet.

Egy vérvételből kiderül, hogy mi a gond.

2011. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát Kedves Utolsó,azért azt nem hiszem hogy egyből rákos leszek mert 2-3-4 nappal meghosszabbodott a menstruációs ciklusom!:)Azt meg írtam hogy hízni azért híztam mert letettem a cigit,nem ok nélkül kaptam magamra egy kis felesleget!

De minden esetre el fogok menni dokihoz és köszönöm a válaszokat!:)

2011. jún. 27. 20:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Remélem nem fogsz megsértődni amit írok, de szerintem egyszerűen csak öregszik a szervezeted. Azt értem ezalatt, hogy nekem 25 évesen és 30 évesen voltak valtozasok a szervezetemben. A ciklusom hossza megvaltozott, a vérzésem intenzizasa, a hízékonysagom, a faradkonysagom, a hajam allaga stb. Nem vészesen, de azért én észrevettem. Szerintem van egy biologiai periodusa az embernek, amit, ha elér, akkor egy picit valtoznak a dolgai. Nem mondom, hogy ne menj el dokihoz, mert inkabb többször menj, mint hogy baj legyen, de szerintem semmi priblémad nincs, csak öregszel :D:D


Tényleg nem akarlak így 33 éves fejjel leöregezni, de nalam a kor előrehaladtaval voltak furcsasagok a szervezetemben :)!

2011. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem cigizel már (istenem, mekkora mázlista vagy, hogy ilyen könnyen abba tudtad hagyni) és a megszakításos védekezés(??) nekem úgy fest, hogy nagyon nem bánnád, ha "becsúszna" a gyerek. Nem lehet, hogy a menstruációd késéseit a "hátha most sikerült?" lelki állapot okozza? Szerintem amikor az ember agyában ott van, hogy bármikor megtörténhet, akkor valójában várja, hogy megtörténjen. Megszakítás védekezésként...??? Nem jó neked sem, nem jó a partnerednek sem, és még csak nem is biztonságos.
2011. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Manka68 ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem azt írtam, hogy rákos leszel!

Az endokrinológus hormondoki!! És én is leraktam a cigit egyik napról a másikra, de nem híztam tőle egy dekát sem!

Bezzeg az IR és a pajzsmirigy alulműködés rám rakott 15 kilót pár hónap alatt!

2011. jún. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!