Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rászólnátok arra a gyerekre,...

Rászólnátok arra a gyerekre, aki az üzletetekben rendetlenkedik a szülője pedig semmit sem tesz ellene?

Figyelt kérdés
Szülő semmit sem csinál, hagyja, hogy a gyerek cirkuszoljon... Komolyan, néha úgy kidobnám az ilyet! De nem szoktam még csak rájuk sem szólni... A munka végett inkább összeszorítom a fogam és kedves vagyok aztán meg pakolok magamban bosszankodva. Meg amugy is ugy gondolom, hogy a gyerek azért lesz olyan, amilyen, mert a szülő mindent ráhagy.. És egyáltalán nem mindenkire értem ezt, vannak nagyon rendes, kedves szülők is, akiken látszik, hogy igyekeznek jó irányba terelni a gyerkőcöt, jól nevelni. Megesnek igy is a balesetek, de ezek egyáltalán nem zavarnak, csak az, amikor látom hogy a gyerekre minden rá van hagyva. Ti rászólnátok az ilyen gyerekre, vagy szólnátok a szülőnek?
2011. okt. 8. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Hát mindenképpen a szülőnek szólnék kedvesen udvariasan hogy figyeljen egy kicsit mert így ők " rongálnak" de ha a gyerekre szólsz akkor a nagyarcú anyuka bepanaszolhat.
2011. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

pont délelőtt gondolkoztam ezen, a húgom ált. sulijában 'gyereknap' volt, anyával sütöttünk sütit, stb és próbálok elmenni az asztalok között két sütistálcával a kezemben, kabátban (majd meg szakadtam, vékony vagyok :D) és az asztalok végére beáll egy duci kislány hatalmas hamburgerrel a kezében, az anyja ott áll mellette és várják hogy elmenjek, de nem mennének arrébb. próbáltam óvatosan elmenni, nehogy elboruljanak a sütik, a kiscsaj meg ilyen gyilkos tekintettel rámvicsorog, az anyja meg csak nézi. persze nem fértem el, kiborult az egyik tálca a kezemből. semmi bocsi vagy valami, továbbmennek. ez nálam már bunkóság, nagyon ki voltam akadva. egyes szülők abszolut alkalmatlanok gyereknevelésre.

17/L

2011. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Én a szülőnek szólnék, hogy kezdjen valamit a kölkével, mert mégiscsak egy üzletben vannak és zavarhatnak másokat. Persze nem ezekkel a szavakkal, hanem kedvesen mondanám neki, hogy ne küldjön el egyből melegebb éghajlatra.
2011. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Én volt,hogy rászóltam a 4-5 éves,tehát nem kicsi gyerekre,hogy ugyan már ne püfölje a kirakatot izomból,mert esetleg betörhet,de anyuka csak mosolygott,milyen helyes a kicsi lánya.Sajnos ennyit ér ,ha rászólunk.Neveletlen kölyöknek valószínű az anyja is az volt.
2011. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
ne szólj rá, anyukának szólj, hogy vigyázzon anyuka, mert a gyerek le fog verni valamit, nehogy megsérüljön - de csak, ha tényleg rombol a kölök - nem ér annyit az egész, hogy vevőket veszíts miatta
2011. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
őszintén szólva ez engem is zavar.
2011. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
de én nem szoktamm szólni(21:52 vagyok)
2011. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Pontosan azért nem szólok rájuk, amikor nagyon rombolnak sem. De néha már betelik a pohár és szívesen megnmondanám a véleményemet.
2011. okt. 8. 21:53
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

Tapintatosan figyelmeztetném az anyukát, hogy szóljon rá a gyermekére. Ha besértődik, akkor elmagyaráznám neki, miért is baj ez, ha már gyengeelméjű a kedves anyuka.


amúgy ezt a kérdést te tetted fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Meg főnönöm tökjó példa volt nekem ebben-ő sem szól rájuk. Okosnak és türelmesnek kell lenni.
2011. okt. 8. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!