Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes a párom. Nagyon örülünk...

Terhes a párom. Nagyon örülünk neki, de egyikőnknek sincs ötlete, hogy hogyan tovább. Egyikőnk szüleitől sem kérhetjük, hogy tartson el +2 embert. Mit tegyek? 16F

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 20:09
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
69%

Mért kell bántani őket??Ahelyett hogy tanácsokat osztanátok!Úgy sem lehet megváltoztatni!

Orvosnál járt már a barátnőd?mikor tervezitek hogy elmondjátok a szüleiteknek?

2011. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyünk nőgyógyászhoz. Hogyha szerinte is van baba, és van reális esély rá, hogy megmarad akkor elmondjuk a szüleinknek.
2011. jún. 25. 20:48
 23/41 anonim ***** válasza:
92%

sajnállak, irigyellek és szorítok nektek!

szerintem is gyorsan mondjátok el, de csak akkor, ha lesz elég erőtök ellenállni, ha ragaszkodnak az abortuszhoz! én szintén 16 évesen terhes lettem, nem is véletlenül, de mikor elmondtuk anyámnak a párom megijedt és nem állt ki az anyám ellen mellettem... el lett véve, mai napig bánom, de egyedül tehetetlen voltam és akkoriban a törvények is mások voltak... most van 2 felnőtt gyerekem és remélem most sikerült egy újabb, 40 éves vagyok. nehéz dolgotok lesz az biztos, nem is mindjárt az elején, de majd ahogy egyre nagyobb lesz. majd jelezzétek mi van veletek. az a 3 hét szerintem 5, de majd a doki megmondja :) sok sikert!

2011. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. :)

Abortusz biztos hogy nem lesz, nem fogom engedni, semmiképp sem! Köszönöm a biztató szavakat, nagyon jól esnek. :)

2011. jún. 25. 20:54
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért még ne legyetek biztosak a terhességben, bízom benne, hogy csak tévedés történt.

Nagyon sajnállak titeket.

2011. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
75%

Nehéz helyzet, mindenképp szükségetek lesz szülői segítségre, akár tetszik, akár nem.

Azért kívánom, hogy minden jól alakuljon!

2011. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
90%

Hasonló helyzetben voltam, mint ti, ha megfogadsz pár jótanácsot, szívesen leírom:


1. Légy egyenes! Ne várd meg, amíg "magától kiderül" mert rosszul fog esni a szülőknek, és oda a bizalom.

2. Légy határozott! Engem rá akartak beszélni az abortuszra, de kiálltam a babáért!

3. Legyen terved! A szülők hülyét kapnak, amikor úgy állsz hozzá, hogy "majd lesz valahogy" vagy hasonló. Mondd el, hogy magántanulók lesztek, dolgozni szeretnél, stb.

4. Ne várd el! Mondd el a szüleidnek, hogyha támogatnak titeket, az nagyon jó dolog, de ne kérj ilyesmit, max kérdezd meg, van-e rá lehetőség. Ezt a babát nem ők vállalták!

5. Fel a fejjel! Sokkal egyszerűbben vettem mindent mosollyal az arcomon, messze elkerülve a rosszakaró, rosszmájú, kellemetlenkedő ismerősöket. Meglásd, aki tényleg számít, ott fog állni mellettetek a szükségben.


Remélem tudtam segíteni! 20/L

2011. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Jah, és lemaradt a végéről, hogy nektek drukkolok.

SOK ERŐT, KITARTÁST KÍVÁNOK! :)

(Aztán ha lezajlottak a dolgok, Boldog Babavárás!)

2011. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaidat, mindenféleképpen megfogjuk fogadni őket! :)
2011. jún. 26. 08:12
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mindenképp,ha baba van azonnal mondjátok el a szülőknek,mert csak ők tudnak segíteni,mi akik itt ülünk a monitorok előtt nem tudunk segíteni!ŐK biztosan örülni fognak!Minden jót és írj,hogy mi volt!
2011. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!