Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy a különböző...

Előfordulhat, hogy a különböző környezeti hatásoktól, a test megterhelésétől meghiúsul a megfogantatás?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk. Az utolsó menstruációm első napja március 1-én volt, már ettől a naptól szeretkeztünk minden nap egészen 19.-ig. Viszont ez idő alatt mindvégig nyaralni voltunk és különböző túrákban vettünk részt. Az egyik ami aggaszt, hogy például kis motorcsónakkal mentünk a hatalmas hullámokon, amely dobálta erősen a csónakot le-föl, ennek következtében én is le-föl pattogtam ülőhelyzetben. Szinte odavágódtam a kemény ülésre újra meg újra. Esetleg ez nincs e akadályozó hatással babatervezés szempontjából? Mert úgy éreztem szinte a belemet kirázza a hullám és a csónak. Aztán 22-én hazafelejövet sokszor kellett emelve cipelnem a 20 kg-os bőröndöt. Nem tudom ez mennyire rossz, mennyire akadályozó a megfoganásban? A ciklusaim hossza átlag 29 napos. Ehhez képest 24-én menstruáció szerű gyenge vérzést tapasztaltam ami szinte folyamatos és még ma is tart, bár este szünetelt. Bár ez rózsaszín folyással kezdődött pedig máskor barnázgatással szokott. De akkor most mi ez? Talán elment ami még alig volt? A baba ott lehetett, de nem bírta a megterhelést vagy mi lehet ez? Mert a nemvártig még bőven egy hét lenne hátra
2009. márc. 25. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

ha baba meg akar maradni megmarad hidd el. a legjobb példa erre az angol ejtőernyős csaj akinek nem nyílt ki az ernyője becsapódott a földbe, összetörte magát nagyon. 5 hetes terhes volt de még nem tudta. 8 hónappal később egészséges fiút szült:-))

tehát túrázz nyugodtan. mondjuk a dobálós csónakot elfelejthetnéd.

2009. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és van akinél a környezetváltozás felborítja a ciklust ez benne lehet. nem biztos hogy baba volt.
2009. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hopsz, gondolod, hogy esetleg hamarabb megjöhetett a nemvárt, mert összezavarodott a ciklus az utazástól. Ugyanis időeltolódás 5 óra, ez miatt eltolódtak az esték, nappalok, lehet ettől felborult a ciklus egy picit? De akkor is mindennap próbálkoztunk. Ezek szerint valószínűleg nem jött össze? Az orvos azt mondta holnap menjek el és megnéz ultrahaggal. De van annak értelme? Szerintem ilyen hamar még nem is látszódhat semmi, mert az utsó mesim első napja óta még csak 25 nap telt el. Vagy láthat valamit?
2009. márc. 25. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
gondolom megnézi van e peteérésed. amugy a kétnaponta sex jobb mint naponta mert erősebbek a katonák. 5 óra eltolódás felborithatja a ciklust. a helyedben most nem mennék el dokihoz várd meg míg megjön rendesen aztán hajrá kétnaponta. figyeld a tojásfehérjés nyálkát ciklus közepén akkor van peteérés aztán hajrá:-)
2009. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!