Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal nagyon szeretnénk...

A párommal nagyon szeretnénk babát. Junius 28-án kéne megjönnie de párommal egész honapon átígyekeztünk hogy baba legyen. Most vannak nagyon fura görcseim ami olyan mint ha meg akkarna jönni de valahogy más. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Viszont voltak ilyen elöjelek.A pocakom megnött de már olyan 3hete és furcsáltam hogy ez mi nem is értem ez is egy jel lehet?Sokkat pisiltem még akkor is mentem amikor alig kellet és nagyon érzékeny vagyok mindenen eltudom sírni magam.
2011. jún. 26. 22:16
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egy kicsit túl komplikálom de az biztos nekem ez az első baba és fura ez mind ennyi!A másik meg tegnap 28 akkor kellet meg jönnie megjött már rendesen jön nagyjából úgy hogy nincs baba.A peches magamnak pedig meg néztem a tesztet és olyan tesztet vettünk ami rossz csak sima fehérséget mutat ki úgy hogy ennyit eröl.Szerintem ezzel nincs értelme elmeni dokihoz legfeljebb hülyének tart.....!:(Nah de sebaj azért köszönöm hogy velem voltatok és izgultatok!Éss legföbb a jó tanácsokat!!mMIndenkinek jó baba várást!És nem adjuk fel:)KÖszönöm!!!!
2011. jún. 29. 00:07
 32/33 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom, hogy nem jött össze, de fel a fejjel!!! Az első hónapokban - amikor elkezdtünk próbálkozni - én is minden apró tünetre azt hittem, hogy tuti terhes vagyok. Aztán amikor megjött, akkor egy világ omlott össze bennem! NEM SZABAD!!!! Kitartás, és vedd lazán!!!!
2011. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a következő hónapban ne keresd a tüneteket! Tudom hogy mindenki más, de ilyenkor még nem nagyon vannak tünetek. 4+4 hetes voltam, amikor megtudtam tesztből. Majd csak 6 hetesen lettek tüneteim. Furi is volt hogy terhes vagyok. Nyugi, csak lazán! Előző hónapban én is bebeszéltem magamnak, aztán nem lett semmi... És milyen nagy csalódás volt sajna. Fel a fejjel! Hamarosan sikerül :))) Drukkolok továbbra is!
2011. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!