Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal nagyon szeretnénk...

A párommal nagyon szeretnénk babát. Junius 28-án kéne megjönnie de párommal egész honapon átígyekeztünk hogy baba legyen. Most vannak nagyon fura görcseim ami olyan mint ha meg akkarna jönni de valahogy más. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Viszont voltak ilyen elöjelek.A pocakom megnött de már olyan 3hete és furcsáltam hogy ez mi nem is értem ez is egy jel lehet?Sokkat pisiltem még akkor is mentem amikor alig kellet és nagyon érzékeny vagyok mindenen eltudom sírni magam.
2011. jún. 26. 22:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

igen!! te hol laksz amúgy? külföldön?


amúgy én a cseppentős tesztekre esküszöm. nálatok csak olyan volt?

2011. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Nem nem külföldön Budapest!:)Igen most próbálom ki először ezt a tesztet!A többi az mind rossz volt nekem!Ma is görcseim meg voltak!Nah de nem sokára kiderül!!!:)))
2011. jún. 27. 19:56
 23/33 A kérdező kommentje:
Teljesen kész vagyok nagyon izgulok!Remélem babóca lesz!! szurkoljatok!!!!
2011. jún. 27. 22:06
 24/33 anonim ***** válasza:
Szurkolok írd meg mi lett az eredmény
2011. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a szurkolását meg mindent!De ma reggel még nem tudtam meg nézni várok 30ig vagy is 2napot ha addig semmi akkor megnézem!Hát addig is druk éssss egyből írok ahogy meg tudtam az eredményt!!!
2011. jún. 28. 09:51
 26/33 anonim ***** válasza:
Szia! Én is olyan mártogatósat vettem anno (Lilly), és szerintem megint azt veszek. Köszönöm, hogy Te is drukkolsz értünk! Nagyon várjuk, hogy mi lett az eredmény!
2011. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Ma kellet volna meg jönnie szerintetek normálisak ezek a tünetek?(Feszült has,és olyan mint ha meg akarna jönni,és tényleg olyan mint ha feszíti valami a hasamat és kicsi folyás jön)ez a baba csinálja?A tesztet még nem csináltam meg nem tudom hogy most vagy inkább másik napon VALAKI VALAMI TANÁCSOT!!!!!!KÉRLEK TITEKET!!!!
2011. jún. 28. 14:08
 28/33 A kérdező kommentje:
Elkezdtem ma vérezni egy picit.Most mit csináljak ha nagyon vérzik akkor spontán vetélés ha csak egy picit akkor lehet baba???
2011. jún. 28. 14:20
 29/33 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld meg a tesztet! Elvileg ki kell mutassa ha ma nem jött meg. Így leszel nyugodt. Tényleg ne hari, de lehet már túlkombinálod a terhes tüneteket. És azt hogy ha megjött vetélésnek hiszed. Csinálj tesztet!!! Lehet hogy csak egyszerűen megjött és sajna nincs baba. Ne így legyen, nagyon drukkolok!!! De ha vérzel, akkor inkább ne legyen... Nem?
2011. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

szerintem is túlkoplikálod, egyszerűen csak megjött.

de csináldd már meg a tesztet és megtudod, hogy pozitív-e. mert ha igen és vérzel, akkor meg menj dokihoz!!!!!!

2011. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!