Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal nagyon szeretnénk...

A párommal nagyon szeretnénk babát. Junius 28-án kéne megjönnie de párommal egész honapon átígyekeztünk hogy baba legyen. Most vannak nagyon fura görcseim ami olyan mint ha meg akkarna jönni de valahogy más. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Viszont voltak ilyen elöjelek.A pocakom megnött de már olyan 3hete és furcsáltam hogy ez mi nem is értem ez is egy jel lehet?Sokkat pisiltem még akkor is mentem amikor alig kellet és nagyon érzékeny vagyok mindenen eltudom sírni magam.
2011. jún. 26. 22:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Szia nekem napközben 37,4 voplt két héten keresztül a hőm és babás voltam
2011. jún. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem várt előtt 4 nappal pozitív lett a teszt, úgyhogy holnap már valószínűleg kimutatja. Remélem pozitív lesz!!!
2011. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ma reggel meg néztem és 37 fok egy alá esett.De úgy kelltem föl hogy éjen halok!És olyan görcseim vannak hogy majd meg bolondulok olyan érzésem van mint ha minden pillanatba meg akarna jönni!És holnap kéne az meg jönni.Remélem nem jön meg!!Annyira várunk erre a babára!!!
2011. jún. 27. 11:14
 14/33 anonim ***** válasza:

Én is csak azért írok, hogy utána nyomon tudjam követni az eseményeket, mert nagyon izgulok Érted!

Annyit tudok írni, ha úgy érzed, hogy ilyen még nem volt, akkor ez biztos jelent valamit!!! :)) Nekünk sajnos még nem jött össze, de kitartóan próbálkozunk! :)

2011. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is a nem várt előtt 4 nappal pozitív lett a teszt, ráadásul esti vizeletből! Nekem is megjön érzésem volt, pisiltem ha kellet-ha nem, és a pocakom szintén meg volt puffadva! Az "eredmény" épp ebéd utáni tentén van.

Jaajj tök izgi!:-) Én is várom, hogy megírd az eredményt! Addig is nyugi és drukkolok!

(Amúgy lehet, hogy én meg a 2.babámat várom!:-))

2011. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Már azon gondolkoztam hogy vagy este meg nézzem vagy reggel!Szerinted???

Olyan érzésem van hogy mint ha ott lenn tüzelni az egész mint ha égne!És állandóan az az érzés hogy meg akar jönni de nekem ez már 3napja!Ciciim is jól megduzzadtak!Annyira aranyosak vagytok hogy így drukkoltok nekem!Köszönöm ez nagyon jól esik!!!!!:):):))Mindenképp közlöm veletek az eredményt!!!

2011. jún. 27. 13:14
 17/33 A kérdező kommentje:
Elfelejtetem oda írni hogy neked is drukkolok sok sikert a 2-dik babához!!!Nekem ez az első és nem bírom!Megyek lefoglalom magam!!
2011. jún. 27. 13:19
 18/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is drukkolok! :)

Nekem is a nemvért előtt egy héttel lett pozitív a tesztem, középidős peteéréssel :)


A hőm 37 körül volt, állandóan rohantam a wc-ra, mert hol azt éreztem, hogy jujj megjött, vagy 2 csepp pisitől éreztem azt, hogy most azonnal bepisilek :)

Nekem a mellbimbók voltak érzékenyek, még a zuhanytól is fájtak :)

Szerintem reggeli pisiből tesztelj, de ha nem mutat semmit még akkor se kenődj el, mert előfordulhat, hogy csak pár nappal a nemvárt után lesz pozitív!

:)


Szorítok!

két kisfiú és egy pocaklakó kistöki anyukája :)

2011. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet :) én nem bírtam ki soha
2011. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Gratulálok a pocaklakóhoz!Muszáj kibírnom sőt érzem hogy csak holnap reggel vagy lehet 29én kéne nem tudom annyira fura mindenki mást ír és nem tudom melyik lenne jobb!Olyan terhességi tesztet vettem ami nem a patikában ha nagyobb áruházláncoknál és nem ilyen amit egy pohárba kell be tenni ha nem rá pisilsz és mutatja egyből elvileg ez nagyon jó!!Hát kíváncsi leszek!Nekem csak picit fájnak a melleim nem annyira bezzeg amikor régen megjött akkor úgy fájtak hogy le akartak szakadni most meg csak gyengéden érzékeny és megnőtt.Elvileg reggel mutatja ki a legnagyobb HCG nevezetű hormont akkor így fel kellek 8-kor akkor csinálhatom is???
2011. jún. 27. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!