Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26 éves vagyok mitől lehetnek...

26 éves vagyok mitől lehetnek hőhullámaim? 20 fokba most épp folyik rólam a víz.

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirígyeddel nincs gond?
2009. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak váratlan hőhullámaim, mindenki fázott én meg izzadtam. Terhes voltam!
2009. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudok róla hogy a pajzsmirigyemmel gond lenne meg semmi más "tünetem" nincs.Ez most majd megint tart egy-két napig aztán két három hétig megint semmi.Terhes meg nem vagyok sajnos.
2009. márc. 26. 09:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 27 vagyok és én is ezzel szenvedtem tavaly.Elég stresszes volt a munkám és a prolaktin(tejelválasztó hormon) szintem is magas lett.Most már nem dolgozom ott és semmi bajom.Néha,ha bemegyek látogatóba egyből rám tör a hőhullám.Érdekes,de tuti,hogy az exmunkahelyem okozta a gondot nálam.Ja,és a baba sem jött,de most,hogy már nyugodtabb vagyok ,talán lesz rá esélyem.

2009. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!