Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz utan egy hettel...

Abortusz utan egy hettel valami sargas le folyik, ez normalis?

Figyelt kérdés
3 hetes terhessegmegszakitason voltam, ami azt mondta mondta az orvosom, hogy rendben volt minden. 2 het utan hivatott vissza vizsgaltra de meg van egy hetem. Elso nap vereztem egy keveset, azutan mar keves barnazasom volt. Most ket napja folyik picivel tobb ebbol a sargas valamibol. Ez normalis? Tisztul a meh?
2011. júl. 27. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,ez normális,ha nem bűzös a folyadék nincs okod félni és sajnálom hogy át kellett esned rajta.
2011. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem gennyes,akkor nincs baj
2011. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Megnyugtattatok. Csak olvastam itt is, hogy inkabb verzes vagy barnazas szokott lenni. Ennyi ido utan nem gondoltam, hogy meg ilyen is jon. Az orvos csak annyit monodtt miutan rakerdeztem, hogy ha lehet minel tobbet fekudjek hasra mert gyorsabban kitisztul a meh.
2011. júl. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!