Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos, nagyon pontos...

28 napos, nagyon pontos ciklusaim vannak évek óta. Kedden reggel lett volna esedékes a mensi, ma reggel megjött, teszt +! Babás lennék vagy vetélek?

Figyelt kérdés
A teszten halvány,de határozottan jól látható rózsaszín 2 csík látható mindenféle fényviszonyban.A mensim 2 nap csúszással megjött.Aránylag sok,legalább is ha valóban terhes lennék,gondolom sok,de a megszokottnál vmivel kevesebb.A mensi előtt is csináltam tesztetet és az elmaradt mensi napján is,volt negatív és volt nagyon-nagyon halvány,éppen hogy csak látható,de ez a teszt erősebb,így sem olyan erős mint a controll,de jól látható.Tapasztaltatok már ilyet?
2009. márc. 26. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, én tapasztaltam!

a 10. percben jött elő a második csík! elvileg 10 percen belül leolvasható a teszt! pár napra rá megjött.... :(

Sajnos nem voltam babás! dokinál is voltam!

azt mondta hogy legközelebb ne nézzem olyan sokáig a tesztet!

ha 5-6 percen belül nincs vonal akkor nem érdemes tovább nézegetni, mert rosz eredményt olvashatok le!

kívánom hogy nálad ne igy legyen!

szerintem tesztezz egyet holnap is!És ha az is pozi akkor menj el dokihoz!

2009. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem szinte egyből elkezdett kirajzolódni és 10 percen bőven belűl jól láthatóvá vált,csak az az érdekes hogy ma megjött és erősebb a csík,tegnap,tegnapelőtt alig lehetett észrevenni,pedig nem volt meg!
2009. márc. 26. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem ott a baba! több pozi teszt nem téved! amúgy is inkább a negatívos tesztek tévednek! ha hamar megjelent a másik csik akkor pocaklakó van a dologban....

Szerintem menj el dokihoz! mert hátha kell szedned valami gyógyszert ami segit a biztosabb megtapadásban a babódnak!

Meg szerintem elevitet, vagy más terhesvitamint is szedhetnél, az is segíthet!

De az is lehet hogy nincs semmi baj és csak úgymond emlékezetből jött meg a mensid!

Drukkolok neked! majd megírod mi lett?

2009. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2.írónak üzenem,hogy köszönöm a bíztató szavakat!:)Szedek már jó ideje magne B6-ot,folsavat és 1 hete Elevitet.Remélem minden rendben lesz és baba lesz!
2009. márc. 26. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj,szerintem is babóó van a dologban!sok olyat hallani hogy mensi és baba,nem öszzeférhetetlen a kettö!nekünk a családban volt egy eset hogy nem tudták hogy terhes mert mensizett vagy 4 hónapig is talán!!és mára egészséges 7 éves kislány :-)!tehát inkább szaladj el azért egy ellenörzésre mert akkor megnyugszol ,és minden jóót kivánok
2009. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baba van, tuti, menj dokihoz, mert a vérzés nem jó!!!!
2009. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!