Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz alatt tamponnal...

Menzesz alatt tamponnal szeretkeztem.2 hétre rá elkezdett feszülni a mellem (kb 3 napja). Terhes lennék?

Figyelt kérdés

A menstruációm mindegyik napján szeretkeztem a párommal. Nem védekeztünk, csak tampon volt fent, úgy gondoltam, így nem juthatnak fel a hímivarsejtek. Egyszer vagy kétszer élvezett el bennem a barátom. Attól félek, hogy ugye nagyon nedves és tág voltam, így előfordulhat, hogy volt hely a tampon és a hüvelyfalam között?

Azért izgulok nagyon, mert 2 hétre rá elkezdett feszülni a mellem, ez már 3. napja tart. Máskor ilyen csak menstruáció előtt van.

Nagyon kicsi az esélye a terhességnek, ugye?

A tesztet holnap reggel csinálom meg.

A fogamzásgátlót meg sürgősen felíratom.

Köszönöm előre is!


2011. jún. 27. 22:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

mellfeszülés lehet peteérés jele is, esetleg hormonzavar. nekem is szokott feszülni menzi után kb 2 héttel. régen soha, aztán 1- 2 alkalommal, most (30 évesn 2 gyerek után) mindn peteérést jeleznek a melleim.

szerintem nem leszel terhes. de máskor inkább tampon nélkül, mert veszélyes is lehet a kettő együtt, mégha csak épp hogy bent volt is.

eleve ilyenkor (menzi) sokkal nagyobb a veszélye annak, h valami komoly fertőzést felszedjél.

2011. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként mennyi idős vagy?
2011. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
miért nem használtok gumit ilyenkor? meg egyébként is... te is párod is csúnya fertőzést kaphat, neked meg még a tampon is felcsúszhat a méhedbe, az gyulladást is okozhat, ami súlyosabb esetben meddőséghez vezet. ha már ebben a párnapban ami egy hónapban egyszer eljön annyira nem bírtok magatokkal hogy muszáj szexelni akkor már zuhany alatt vagy teríts le törölközőt az ágyra és védekezzetek normálisan ne tamponnal, mekkora ökörség ez!
2011. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Menszesz alatt is simán teherbe lehet esni (bár kissebb az esélye mint a ciklus közepén). A tested nem atomóra, bármikor lehet egy extra peteérésed! Akár egy orgazmus is kiválthat PÉ-t!


A másik meg...a menszesz alatti szextől olyan fertőzéseket szedhetsz össze, hogy lehet életed végéig nem kall aggódnod a fogamzásgátláson...

2011. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

na mi lett a teszt eredménye?

megosztod velünk?

2011. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
mi lett az eredményed?
2011. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Negatív lett. :) Igen, teljesen igazatok van, most, hogy nincs velem a párom, én is tudok hideg fejjel gondolkodni. Szerelmesek vagyunk egymásba, nagyon szeretjük egymást és erősek a vágyak...szüzen el sem tudtam ezt képzelni, de hát...

Úgy döntöttem, felíratom a fogamzásgátló gyógyszert, ez a legbiztosabb.

2011. jún. 29. 17:05
 18/18 anonim ***** válasza:

semmi sem biztos, még az sem :)

De tény hogy kényelmesebb, mint a harci öltözék, mindkettőtöknek.

Érdemes lenne kicsit utána olvasnod a női testben lejátszódó folyamatoknak, hogy a normál esetekt kívülről fújd, és lásd, hol lehet buktató.


amúgy minket sem gátolnak a pirosbetűs ünnepek, de ilyenkor a higiénia még nagyobb hangsúlyt kell kapjon!

2011. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!