Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét késés után reménykedhe...

Egy hét késés után reménykedhetem, ha a nemvárt utáni második napon a tesztem negativ?

Figyelt kérdés
nem merek már tesztelni féllek a csalódástól.Pár hónapja próbálkozunk.van már egy 3éves kisfiunk aki elsöre megfogant,a másiknál nincs sajnos ilyen szerencsénk!dokihoz csak jövö csütörtökön mehetek,akkora adott termint.a méhemnél szurkálló telt érzésem van!nagyon sokat eszek mostanába,de más tünetem nincs!sajnos a ciklusom nem rendszeres kb.32 napos,most vagyoka 39.napon!reménykedhetem?köszi elöreis.
2009. márc. 26. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírnám és csinálnék egy másik tesztet is!Különben meg miért ne lehetne babó a dologban?Esetleg később volt pé-d és így csak később mutatja ki a teszt is!Nem?

Drukkolok!!

2009. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Holnap reggel nyugodtan nekiugorhatsz egy tesztnek!

A mensi elmaradása utáni 2. napon teszteltem én is és negatív lett, 3 nap múlva (az 5. napon) újra teszteltem mert még mindig nem jött meg és bizony halványan, de ott volt a 2. csík!

Beszámolót kérünk ám, mert a tüneted alapján is ott a baba!

2009. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a biztatást!annyira vágyunk már a második babóra!már 1éve nemszedek fogamzásgátlót sajnos azóta a ciklusom tréfálkozik velem,ezért féllek a csalódástól!
2009. márc. 26. 14:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A doki előtti napokban ellőhetsz egy tesztet, hosszabb ciklusnál bőven megeshet, hogy később lesz pozitív.
2009. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
annyira aranyosak vagytok!rászedtetek holnap megcsinállom a tesztet!igérem beszámolok!puszi mindenkinek
2009. márc. 26. 14:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

El is várjuk! :-)

De ha nega, ne kenődj el, mert amíg nincs mensi, van remény!

De én ezt nagyon pozinak érzem! :-)

2009. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2009. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
holnap reggel fogok mert ma csak délután tudtam tesztet venni,és reggeli vizeletböl szeretné csinálni,aza tuti!köszi hogy gondoltál rám!holnap irok,de olyan érzésem van hogy nega.lesz bár nemígy volna!ha nega.akkor kezdöthet a kezelés,mert akkor biztos hormon zavarom van.Egy éve hadtam abba a fogamzásgátlót azóta aknés az arcom(azelöt soha nemvolt!és a ciklusom sem mondható jónak!szoríts!
2009. márc. 27. 19:23
 9/14 A kérdező kommentje:
sziasztok ma teszteltem sajnos negatív!jövö héten irány a doki és a kezekés és akkor majd sikerül!új hónap új esély!köszi mindenkinek
2009. márc. 28. 07:48
 10/14 A kérdező kommentje:
sziasztok ma teszteltem POZITíVAT!!!!!!!a nemvárt utánni 19.napon!!!!!mégis sikerült a babuci!!!!!annyira örülünk!!!!!
2009. ápr. 6. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!