Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét késés után reménykedhe...

Egy hét késés után reménykedhetem, ha a nemvárt utáni második napon a tesztem negativ?

Figyelt kérdés
nem merek már tesztelni féllek a csalódástól.Pár hónapja próbálkozunk.van már egy 3éves kisfiunk aki elsöre megfogant,a másiknál nincs sajnos ilyen szerencsénk!dokihoz csak jövö csütörtökön mehetek,akkora adott termint.a méhemnél szurkálló telt érzésem van!nagyon sokat eszek mostanába,de más tünetem nincs!sajnos a ciklusom nem rendszeres kb.32 napos,most vagyoka 39.napon!reménykedhetem?köszi elöreis.
2009. márc. 26. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2009. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!

Ezek a tesztek... 19. nap késésnél... no comment :)

2009. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Annyira nagyon örülök!

Én két napja teszteltem pozitívat megint, jön a 3. baba! :)

Neked is boldog babavárást!

2. válaszoló

2009. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek nagyon aranyossak vagytok!jövö héten szerdán megyek ultrahagra akkor leszek 6hetes mivel kiderült hogy a nemvárt után kb. 1héttel költözött be a pocaklakónk,nemgondoltam volna soha,hogy ilyen megtörténhet amikor már neis számítottunk rá hogy összejöhet!minden leendö anyucinak egésséges babucit kívánok!!!!!
2009. ápr. 16. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!