Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ismeri dr. Bokor Attilát...

Aki ismeri dr. Bokor Attilát (SOTE) mi róla a véleménye?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem ő műtött. Én a Sote-ra járok a meddőségi osztályra, onnan küldtek hozzá. Amikor először felhívtam egyből a magánrendelésére irányított, de én nem voltam hajlandó oda menni. Végig a kórházba jártam hozzá, szeptemperben beszéltünk először és márciusban (!) volt a műtét. Gondolom, mert nem adtam pénzt. A műtétről nagyjából semmit nem mondott el, de igazából én sem kérdeztem, megnéztem a neten. A műtét után elmondta, hogy mit talált és mikor menjek varratszedésre. Az 1 hónapos kontrollra vissza sem mentem, mert a magánrendelésén akart csak fogadni, gondolom nem akarta, hogy megússzam fizetés nélkül. Amúgy semmi bajom, a sebem szép, ha ettől az anyagi dologtól eltekintünk, a körülményekhez képest kedves volt, viszont állandóan rengeteget kellett rá várnom! Feltételezem a magánrendelésén több időt szán a betegekre és nem kell várni. Te hova mész hozzá? A meddőségiről irányitottak hozzá?
2011. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Végre valaki... :)

Hú, nem keveset vártál rá...

Megnézted a műtétet a neten??? Fentvan a műtéted?

Akkor szerinted csak a pénzre megy?! A műtét után sem adtál neki? És legalább a műtét után meglátogatott?

Igen, engem is az ARO-ról irányítottak hozzá, csak kíváncsi vagyok mire számíthatok. A neten többnyire dícsérik, bár nem az emberségét, inkább a munkáját, de az sem elhanyagolható!

És azóta visszamentél az ARO-ra? Utána nem kellett injekciót kapnod? Ezek szerint van választott orvosod, akinél szülni szeretnél? Ő ki?

2011. jún. 30. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a saját műtétem néztem meg, hanem, hogyan csinálják a műtétet van fenn róla leírás. Egyszer jött be a műtét után, hogy elmondja mit talált. Voltam azóta az ARO-n, túl vagyok egy sikertelen inszemen, ennek 2 hónapja, azóta nem kapok kezelést, mert egyszer a bal, egyszer a jobb oldalon találtak visszamaradt tüszőt. Ebben a hónapban nyaralunk, augusztusban ők nincsenek, majd szeptemberben folytatás. A munkájával nincs semmi baj. Nyilván megy a pénzre, de azért meg van a műtétem, jól vagyok és mégsem adtam egy fillért sem. Nincs választott orvosom. Már 3 éve próbálkozunk, szerintem még van időm kitalálni, hogy egyáltalán akarok-e orvost. Tudod én nem szeretek olyan ellátásért fizetni, amiért amúgy is már fizetek (TB-t nem keveset), szóval én nagyon ellenzem a paraszolvenciát. Azt meg különösen, hogy előre fizessek, ha elégedett vagyok, akkor talán utólag adok. Annyit hallottam már, hogy valaki fizetett, mint a katonatiszt, aztán ugyanúgy leszarták, mintha nem is adott volna pénzt. Arról nem is beszélve, hogy azt a pénzt majd a gyerekemre is költhetném. Na, jól eltértem a tárgytól. A lényeg az, hogy úgy hallottam, hogy nagyon jó orvos! Meg nagyon tetszett, amit egy másik lánynak mondott, hosszú lenne leírni. Szóval szerintem jó orvos, nyilván pénzt akar keresni. Ti mióta próbálkoztok, milyen műtéted lesz?
2011. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem sikerült az inszem :(

Hát igen... ez a boríték kérdés nagyon nehéz. Én is adtam már pénzt úgy dokinak, hogy utána nagyon megbántam. Sajnos én szoktam adni, mert úgy vagyok vele, hogy tényleg nincsenek megfizetve és ha adok, akkor HÁTHA jobban figyelnek rám, ha felhívom hogy baj van jobban ráér stb.

Azért egy pár szóban le tudnád írni, hogy mit mondott a másik lánynak, amitől belopta magát a szívedbe :)

Mi lassan 2 éve próbálkozunk. Az biztos, hogy endometriózisom van, csak az nem tisztázott még, hogy hol és mennyire. Remélem megoldja! :)

2011. júl. 4. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Az volt a lényeg, hogy már annak a lánynak volt egy ilyen műtétje endo miatt és akkor a másik orvos kivette az egyik petevezetékét. A lány mondta, hogy nem szeretné, ha bármit kivennének. Erre a doki, tök döbbenten megkérdezte, hogy babár szeretne nem? Megkérdezte, hogy ki műtötte először és mondta neki, hogy most minden teljesen másként lesz. Nagyjából ez volt és nekem nagyon tetszett a hozzáállása. Egyetértek, hogy nincsenek megfizetve viszont én úgy látom azért a hálapénzből elég jól el lehet lenni. A közértes sincs megfizetve meg egy csomó mindenki mégsem adunk pénzt, mert jól végzi a munkáját. Az orvosnak ki vagy szolgáltatva és ezt kihasználják, nekem ezzel van bajom. Amúgy persze az lenne a jó, ha meg lennének fizetve!!
2011. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Engem is érdekelne Dr.Bokor Attila magánrendelése milyen árban van és ott milyen vizsgálatokat végez endo gyanúval?

Milyen orvos?


Köszönöm

2013. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam a kérdezőnek, a tapasztalataim ennyiben kimerülnek, amit itt is leírtam. Szerencsére azóta nem kellett műteni és már a kislányom is megszületett, 8 hónapos. Spontán fogant, lehet, hogy műtét is segített, márciusban műtött, augusztusban teherbe estem.
2013. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!