Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a bajom? 31 hónapos...

Mi lehet a bajom? 31 hónapos a nagy lányunk a kicsi 9 hónapos lesz. Olyanom van hogy újból babát szeretnék pedig tudom hogy kicsi még a babánk. Kérdeztem a páromat is mi a véleménye ő is benne van ha én is. De mégis mitől félek ennyire?

Figyelt kérdés
Ha már ott vagyunk hogy na megpróbálójuk akkor mégis azt mondom inkább ne
2011. júl. 30. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az érzéseidet követve szeretnél még babát, tudod, hogy ideális lenne ez az időszak (mert még fiatal vagy, ideális lenne a korkülönbség a kicsik között, illetve "benne vagy a babázásban"), de szerintem félsz, hogy meg tudsz-e felelni a 3 kicsi gyermek igényeinek, el tudoid-e látni őket maximálisan.

Szerintem.

Hát, még igazából nem futottál ki az időből, még eldöntheted pár évig, addig még ideális lesz minden. Akkor szerintem még várj a 3.kal!

2011. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

31 hónapos...ettől kész vagyok...miért nem lehet leírni, hogy két és fél éves??? 18 évesen ha megkérdezik, azt mondod, hogy 216 hónapos a kölyök??


A kérdésre visszatérve: Ha bírsz a három gyerekkel és anyagilag sem tesz a padlóra, akkor vágjatok bele.

2011. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!