Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki több (3) műszakban dolgozi...

Aki több (3) műszakban dolgozik az hogy mér hőt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
ha délelőttös vagy,akkor picit korábban kelsz fel,ha éjszakás,akkor mikor hazajössz akkor méred meg,ha délutános,akkor meg megint csak reggel.Nagyjából be lehet lőni egy időre a dolgot.
2011. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Az előző butaságot ír, éjszakás után, alvás nélkül teljesen más lesz a hőd.
2011. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az....nem tudom mindig egy időben mérni!Ha délelöttös vagyok,1/2 5-kor mérném,ez a délutánosban még épp jó,bár olyankor hajnal 2 körül fekszem,szerintem itt kevés az eltelt idő!Az éjszakás után 1kor kelek!

nem tudom....így nem sok értelme van!Senki sem volt hasonló cipőben?

2011. szept. 21. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Én két műszakban dolgozom(12 óra)próbáltam csak azt figyelembe venni,hogy mindíg kb.ugyanannyit aludjak mérés előtt függetlenül attól,hogy épp este vagy éjszakás után reggel fekszem-e le!Ciklus.hu-n írtam a hőmérsékleteket időpontok nélkül!Lett ugyan hőgörbém de annyira nem pontos,hogy arra lehessen alapozni!

Javaslom,vegyél ovu tesztet(vaterán olcsó de ugyanolyan jó mint a gyógyszertári horror árú)és ha átlagban egyenlő hosszúak a ciklusaid pl:27-28 nap kezd el használni a 10-11 naptól!Hosszabb ciklusnál lehet egy-két nappal később kezdeni!

Garantáltan mutatja az ovut egyszerű használni és nem macerás mint a hőmérőzés főleg a te esetedben!!!

Sok sikert a babához!

2011. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manka68 ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, több műszakban esélytelen a hőmérőzés. Az ovuteszt tényleg jó, próbáld ki. Messze nem olyan maceás, mint a hőmérő. :-)
2011. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

szia

nem esélytelen, csak több idő kell ahhoz hogy megtudd mikor mennyit vonjál le, én is három müszakozok és nagyon jól bevált, álltalában reggel ha felkelek ja és nem ágyban mérem hanem kimegyek a hőmérőért akkor mérem aztán du is. ezt azért nem az első hónaptól tudtam belőni de már kisilabizáltam hogy kb 0,3 0,4 fogok levonok és gyönyörü görbém lett sőt most, csak hogy bebizonyítsam, ez a hónap életem első hónapja hogy késett a mensim, pont 14 napot és onnan tudom hogy a ciklus. hu tényleg akkorra huzta a pémet. és tényleg 14 nap mulva jött meg, ugyhogy nekem tuti bejött, sőt mikor trhes lettem fent volt a hőm, csak sajnos vetélés lett, és tudtam mindent, ugyhogy szeritnem lehet én csinálom, természetesen szorosabban nézem a nyákot és a méhszájamat is, napi szinten, csak több idő mire rájössz a dolgokra,

2011. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,azthiszem tényleg nem bonyolítom ezzel is a hétköznapokat!ovuikroszkópot próbáltatok?tapasztalat?
2011. szept. 22. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!