Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha együtt vagyok a párommal,...

Ha együtt vagyok a párommal, mennyi ideig nem szabad kimosni a "hatóanyagot", ha babát szeretnénk? Ki hogyan oldja/oldotta meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 21:52
 1/8 anonim válasza:
76%
szerintem max egy fel ora,nekem igy valt be
2009. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyátalán nem szabad kimosni. Ha babát szeretnél legjobb ha szex után még egy jó félórát heverészel az ágyban, ha utána zuhanyzol akkor a hüvelyedet csak kívülről mosd meg.

Mélyebben és jobban beömlik az anyag ha a szex alatt te vagy alul és a feneked alá egy párnát teszel.

2009. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a fél óra tuti elég?:D
2009. márc. 26. 22:04
 4/8 anonim válasza:
nekem bevalt 6 hetes kismama
2009. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Amíg direktbe próbálkoztunk, gyertyáztam, vagy feküdtem az ágyban reggelig. Raktam egy betétet a bugyiba, hogy odafojjon, ha kifolyik a "hatóanyag".

Aztán amikor nem próbálkoztunk direktben, úgy "védekeztünk", hogy mindig kifolyattam rögtön a "hatóanyagot". Az eredménye: most 1éves a kisfiam:)


A múlt hónapban szintén így "védekeztünk" :) Az eredmény: 4 pozitív terhes teszt:)


Szerintem ki ne mosd, de ha kifolyik, az nem baj. Egy része úgyis bent marad:)

2009. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én sose szoktam kimosni, mindig előtte mosdunk, és utána már bebújunk az ágyba és ki sem mászunk onnan. Miért akarod kimosni?
2009. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert elég idegesítő, amikor 2 naponta mosok ágyneműt:P
2009. márc. 27. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Magadnak tegyél be betétet az akció utánra, akciókor pedig legyen alattatok törölköző:)

És akkor nem kell 2 naponta ágyneműt mosnod...

2009. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!