Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy vérzek,...

Hogy lehet az, hogy vérzek, de mégsem. Fáj a hasam, de mégsem? Valaki, aki tapasztalt ebben tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Ez nem egy Benedek Elek mese, hanem tényleg így van. Már nagyon megijedtem. Tesztet már nem merek csinálni. Kettőt csináltam mindkettő negatív. Egyet a 28. egyet pedig a 30. napon. Mit tegyek segítsetek? Kétségbe vagyok esve.
2009. márc. 27. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Leírnád kicsit pontosabban, hogy milyen az, amikor vérzel, de mégsem? Nem igazán értem
2009. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy fáj a hasam, mint amikor már múlik el a menszim. Tegnap elött óta van ez a kicsit rózsaszín, kicsit barna, kicsit piros vmi, ami jön belőlem így a 32. nap táján. 29 napnál tovább sosem tart a ciklusom. Soha. Ha ez menstruációs vér, akkor meg miért nem jön meg rendesen, miért csak olyan kevés, mint amikor már elmúlik. Biztos szánalmas vagyok, de a múlt hónapban teljesen ráálltam erre a témára, már el is hittem, h terhes vagyok, és akkor megjött. Most szándékosan nem is foglalkoztam vele egészen mostanáig. Erre most nem jön meg rendesen. Mi történhet velem ami miatt hosszú évek pontos menszije szórakozik velem? Lehet, h nem tud beágyazódni a sejt, csak "majdnem"?

Köszönöm, h ilyen gyorsan írtál.

2009. márc. 27. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Van, aki mensizik a terhesség első hónapjaiban! Egy tesztet csinálj még azért pár nap múlva, a 40. nap környékén már igazat kell mutatnia!!
2009. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csatlakozom az előttem szólóhoz. De azért más gikszer is becsúszhat: váratlan stressz, idegesség, sokk, esetleg felfázás. Hátha baba lesz...:)
2009. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ne éld bele magad, én is most vagyok így, és 3 nap után ma elkezdett ömleni a mensim:-(

Neked nagyon szurkolok.

2009. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy szánalmas. Mi mind ebben a cípőben járunk, és mindenki bizakodik, szóval nyugi! Szerintem még ne add fel! De ha most nem, akkor a következő hónapban már okosabb leszel, mert lesz tapasztalatod! Szorítok neked!! :-))
2009. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyosak vagytok. Nem a 24-ből valók vagytok, véletlenül? :)
2009. márc. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!