Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék kimutatta...

Ha terhes lennék kimutatta volna a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Februárban megvolt rendesen, márciusban és áprilisban nem jött meg. Áprilisban mikor kellett volna lennie teszteltem és negatív lett... Akkor már ki kellett volna mutatnia ha terhes vagyok, nem?

Májusban viszont megint megvolt, a héten várom újra.

Lehet, hogy csak hormonális probléma áll fenn?


2011. júl. 1. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kellett volna mutatnia. Keress fel egy dokit, nem normális ez a rendszertelenség.
2011. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, endokrinológusnál voltam már, kiírt vérvételre, ha megjön a 3-4-5 napján kell mennem...

amúgy sajnos soha nem volt rendszeres a menszim, elejében is volt ilyen, hogy kimaradtak hónapok, aztán később minden hónapban megjött, de nincs szabályos ciklusom, szinte mindig 35 nap körül jön meg de hol előbb, hol később hozzá...

2011. júl. 2. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már helyrehozni valamilyen módszerrel a ciklusaidat?
2011. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem mertem hormontartalmú készítményeket szedni, nehogy még jobban felboruljon az egész, hanem inkább elmentem endokrinológushoz
2011. júl. 7. 13:18
 5/6 Manka68 ***** válasza:
Szerintem ez volt a legjobb, amit tehettél. Majd írd meg, mi az eredmény, kíváncsian várom!
2011. júl. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Manka68 és Mindenki aki érdeklődött irántam!


Megvannak az eredményeim és a dokinál is voltam már. Sajnos 2 probléma is fennáll... Alulműködik a pajzsmirigyem ami miatt életem végéig minden nap 1 szem gyógyszert meg kell ennem, a másik pedig a cukoranyagcsere-zavar, melyből ha később megyek cukorbetegség is kialakulhatott volna. Erre napi 2x1 szem gyógyszert írt az orvosom, melytől súlycsökkenést (3 havonta 5kg) és a ciklusom normalizálódását várja.


Hát egyenlőre ez a helyzet, fél év múlva kell mennem újra vérvételre meg kontrollra.

2011. aug. 11. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!