Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7-10 napos terhesség esetén...

7-10 napos terhesség esetén milyen tüneteket vehetek észre? Kb.20-án volt p. érésem kb. ma teszteltem negatív lett :- ( korai volt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem korai volt!

Nekem mst 12-én volt pé és 25-én (akkor kellett volna megjönnie) lett halványan + a teszt !de azóta csináltam másikat azon sokkal erősebb!

A barátnőmnek a vérzés kimaradása után lett + a teszt!


De a Qupido a legérzékenyebb teszt ami 10-es és kb 1300 ft!

Nekem az is csak az elmaradt vérzés első napján mutatta ki halványan és persze a reggeli első vizeletből csináltam

2009. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem korán teszteltél! A legtöbb teszt az elmaradt menstruáció első napjától jelzi a terhességet és tudomásom szerint a beágyazódás után 8-10 nappal mutatják ki a tesztek a terhességet, ami kb. a menstruáció időpontjára tehető. szerintem várd meg, hogy a várt időpontban menstruálsz-e, és ha nem, másnap már tesztelhetsz!

2009. márc. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 20-án volt pém, a tesztelésedet én is mindenképp korainak tartom.

Kíváncsiságból kérdem: van mellfeszülésed és valamilyen folyásod?

2009. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Korai, mert csak a beágyazódás után lesznek tesztelhető eredményeid, légy egy picit türelemmel.
2009. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon hasonló helyzetben vagyok én is. 20-án volt peteérésem, 23-a óta fáj a hasam alja, a derekam, hányingerem van, fel vagyok puffadva, álmos vagyok. 25-26-án pecsételő vérzésem volt. Ezekkel a tünetekkel (beágyazódás utáni tünetek egyes fórumok szerint) én sem bírtam tovább és tegnap csináltam egy tesztet, de - lett (korai volt, de nagyon izgulok :) ). 6-án kell, hogy kimaradjon, így még 1 hét várakozás van előttem!!!!

Valaki semmit nem érez, semmilyen tünete nincs, én úgy érzem, hogy már ketten vagyunk. Mindenki mást és mást érez, olykor pedig a testünk tréfál meg minket. Remélem, hogy ez nem így van Velünk!

2009. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!