Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is járt így? Van ötletek...

Más is járt így? Van ötletek mitől lehet? Talán mégis van baba?

Figyelt kérdés
27-28-ra nem vártam, de a kis piszok 26-án megjött! Első nap szokásosan alig volt valami, tegnap kicsit több, de nem az amennyiség ami szokott, este görcsöltem, ma meg ismét alig van valami elég egy egyszerű tisztasági betét, nem is kellene tampon... Esetleg mégis baba van a háttérben? Más nem tapasztalta ezeket? Ránéznétek a görbére, tudom nem tökéletes: [link]
2009. márc. 28. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos leesett a hőd:-(

Nem valószínű a baba, de vannak csodák!

2009. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOD, AKKOR NINCS MIT TENNI MAJD KÖVETKEZŐ PERIÓDUSBAN...:(
2009. márc. 28. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem vagyok nőgyógyász , csak kismama. Természetes úton fogant meg, nem néztünk semmit a férjemmel,csak nagyjából "azokon a napokon" voltunk együtt, amikor peteérésem volt nagy valószinúséggel. Csak annyit szeretnék irni , hogy ez a "felmegy" meg "leesik" a hőd egy természetes folyamat , de szerintem nem lehet napra kiszámolni mindent.

A terhesség 1ik biztos jele (?)a mensi elmaradása. Azt mondják.Ugyanakkor az is előfordul , hogy megjön , abbamarad- és lesz baba.Ha általában rendszeres a ciklusod és most ilyen döccenők vannak benne, annak lehet lelki oka is (várod nagyon a babát) és fizikai is (beágyazódott , csak....). Próbálj nyugodt lenni és a termékeny napokra koncentráljatok !:))

2009. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!