Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap késéssel, bár de megjött...

2 nap késéssel, bár de megjött a mensim, pedig előtte + tesztjeim voltak. Mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés
A mensim előszőr csak barna maszatka volt.A következő 2 nap bővebb vérzés volt,pirosas,mely sötétbarnába ment át, aránylag sok volt de nem annyira mint szokott.A 3.nap éppen valamiennyi barna.Tulajdonképpen ma van a 3.nap,de tegnap csináltam 3 különböző tesztet amiből 2 -,és egy határozott +.A mellbimbóm körül ma sötétebb barna karika jelent meg és körben rajta mirigyek dudorodtak ki.Hőhullámok törnek rám.Melleim nem fájnak.Bőrőm napok óta hol itt,hol ott viszket.Most mi lehet?
2009. márc. 28. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam az előző hónapban:( Várj legalább még egy hetet, és utána tesztelj. Akkor már megmutatja mi is lett.
2009. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az előző hónap. Amikor megjött, még aznap délután is egyértelmű pozitív volt. A menstruáció utolsó napján csináltam még egy tesztet, az már negatív volt. És a tünetek is csak pár nap alatt múltak el. Sajnálom! De reménykedjünk a következő hónapban!!
2009. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!