Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1 nappal vagyok....

Nemvárt előtt 1 nappal vagyok. Ma reggel negatív lett a tesztem. Mennyi esélyem van, h esetleg pozitív lesz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:

50-50%

Majd ha nem jön meg azután tesztelj,előtte semmi értelme!!!

Nekem az elmaradás utáni 8.napon lett pozi először.

2011. júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem nemvárt előtt negatív lett,majd 3napos késés után pozitív:) szerintem várjál pár napot,h elkerüld a csalódást.
2011. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem speciel 2 nappal elött már pozitiv volt, de a biztos tényleg ha vársz még 2 napot mondjuk. persze csak ha kibirod:)
2011. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem érdemes nem várt előtt tesztelni, mert kétségek maradnak. Hődet nem mérded? Az a legjobb módszer, mert akkor látod, hogy érdemes-e tesztelni vagy nem. Nekem az volt eddig a legmegbízhatóbb módszer. Láttam, hogy lement nem várt előtt és akkor nem is vettem tesztet.

Ha a reggeli hőd magas akkor még van esély babára:))) Drukkolok:))))))

2011. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két napja késik,gabriel teszt negatív!Ebből már nem lesz baba?
2011. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan így vagyok!Holnapra nem várnám de a reggeli tesztem negatív hiába is keresem rajta a második csíkot!

Én már fel adtam mert 10-es érzékenységű one step aminek ha gyengén is de mutatni kéne már 13 nappal ovu után!:(

Neked azért drukkolok mert amíg nem jön meg van remény!

Tudom nekem is de én már nem látok esélyt magamnak!

Szorítok és írd majd meg mi van!!!

2011. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én írtam ehhez nagyon hasonló kérdést fent, bocsi mindenkitől, nem vettem ezt észre... Szóval nekem 31. nap, ma nem teszteltem, de tegnap még totál negatív volt. (A One Minute szerintem 25-ös, és pozitív lesz időn túl, arra nem alapoznék...) Kedves első válaszoló, a 8. napig nem is teszteltél, vagy addig negatívak voltak a tesztjeid? Már émelygek is, de a negatív tesz - tehát még nagyon alacsony HCG - miatt ez tuti nem lehet terhességtől, akkor sem, ha babás vagyok... Kedves Kérdező, bocs a visszakérdezésért, de hasonló cipőben járunk :)
2011. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Semmi gond, kedves utolsó!

Hát én megint nem bírtam ki, teszteltem, de negatív. Oda a remény... Ráadásul görcsölök is és olyan, mintha meg akarna jönni... Más görcsölt úgy, h közben terhes volt?

2011. júl. 4. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!