Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 28-ik napon...

Ma vagyok a 28-ik napon (pontosan szokott megjönni), de reggel negatív lett a tesztem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Van már egy lányom és amikor vele nem jött meg szörnyen fájt a cickóm (ha csak a ruha hozzáért), de most ez nincsen, sőt egyáltalán nem fáj. Volt már valaki ebben a helyzetben?
2011. júl. 4. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Ne haragudj, de nem tudom magamban tartani!

Persze, h lehetsz. Gondolom szexeltél és ezért vagy rá kíváncsi. Amíg nem jön meg, addig lehet, h terhes vagy. De ha megjön, még akkor is lehet, h terhes vagy! Nem látunk bele a hasadba! Mégis milyen válaszokat vártál erre a kérdésre?!

2011. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Úgy látom, ma sokan vagyunk hasonlóan ezzel a tesztelés-késés kérdéssel... Én is hasonlót tettem fel, és remélem, előbb-utóbb ír valaki, aki csak 4-5 napos késés után vagy még később tesztelt pozitívat. Én azt remélem, hogy egy későbbi peteérés volt, és ezért nem mutat még semmit a teszt. Neked is drukkolok!


Előző válaszoló: szerintem a kérdező hasonló válaszokat várna, mint én, azaz tapasztalatokat, eseteket, amikor valakinek a nemvárt napján még nem volt pozitív a teszt, nem volt tünet, de baba volt. Nem érzem indokoltnak a hozzászólásodat, a kérdező nem az, aki tesztelés és nemvárt napja előtt írja ide, hogy: együtt voltam a barátommal, lehetek-e terhes... Azoktól én is készen vagyok, de szerintem ez egy teljesen normális kérdés volt.

2011. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű hozzászólást! Ha ilyen ideges leszel egy kérdéstől, akkor minek olvasod el és főképp, minek válaszolsz rá?

Tudom, hogy nem látsz be a hasamba. A kérdés lényege a második bekezdésben van. Lett valakinek úgy kétcsíkos tesztje, hogy nem volt érzékeny a melle?

2011. júl. 4. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Nézd, én megértem az elsőt. Napi 20 ilyen kérdés biztos van. Használd a keresőt. De elég,ha 3 oldalt visszaolvasol.

Igen, van ilyen,hogy valakinek nem mutatja és mégis baba van. El kell menni orvoshoz.

A mellfájdalom vagy a hiánya meg nem mérvadó. Két terhesség sem egyforma.

2011. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Én is abszolút megértem az első válaszolót. Ez egy olyan kérdés, amire nem lehet normális választ adni.

Már megbocsáss, de ha felnőtt vagy, akkor ezt magadtól is tudnod kellene.

ha még tini... na az más...

2011. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
jaj de érzékeny itt mindenki,szerintem mindenki olyan kérdést tesz fel ezen az oldalon amilyet akar!ha nem tetszik a kérdés ne irj ide!
2011. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
én màr hallottam olyat,hogy pozitiv lett a teszt és nem volt érzékeny a mell!
2011. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Két terhességem alatt nem volt érzékeny a mellem. Most várjuk az új "eredményt", és most napokig nagyon-nagyon fájt a mellem, a hasam és a derekam is. Mára ez szinte teljesen elmúlt, és majd csak pénteken, tehát kb. 3 nap múlva kellene megjönnie.
2011. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
irjàtok meg majd az eredményt!
2011. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ma sajnos megjött. :(

Köszönöm azokat a válaszokat, amik a kérdésemre megadták a választ.

A többit nem igazán értem. Mindenkinek szíve joga feltenni a saját kérdését. Nem muszáj elolvasni és válaszolni rá, ha valaki bugyutának vagy idegesítőnek tartja a kérdést, de engedtessék már meg, hogy mindenkinek joga legyen kérdezni, ha már ez egy ilyen oldal. Akit ez zavar az olvasgasson mást, ne pedig a kérdezőnek szólogasson be. Köszönöm!

2011. júl. 5. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!