Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? NAGYON FONTOS! Fiatal vagyok a gyerekhez!

Figyelt kérdés

Az este együtt voltunk a párommal és kicsi volt az óvszer.

Szóval az a lényeg, hogy kiszakadt a gumi, de nem ott lent a végénél, hanem jóval fentebb. Az óvszer üres volt.

Fél 1kor voltunk együtt, és a barátom ma délután hoz esemény utáni tablettát.

Szerintetek?


2011. júl. 6. 09:51
1 2
 1/19 moniquelime ***** válasza:
Semmi ok az aggodalomra. Az esemény utáni jó ötlet. :)
2011. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És ha 24 órásat vesz és beveszem ma délután az elsőt(mert úgy tudom 2 van benne) a másikat asszem 6 óra múlva kell, és ha a 2. szem kívül esik a 24 órán?

Az probléma lehet?

2011. júl. 6. 10:16
 3/19 anonim ***** válasza:
Az ovszer ures volt? Vagyis mar kifolyt belole? Sajnos az esemeny utani tablettak nem mindig hatekonyak, attol meg lehetsz terhes.
2011. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, üres volt! :((
2011. júl. 6. 10:30
 5/19 moniquelime ***** válasza:

Ilyen alapon semmi sem megbízható...

Én nem paráznék azért helyedben.

Soha nem vettem még be esem. utánit, a részletekért szerintem szakembert keress fel.

2011. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 moniquelime ***** válasza:

...illetve még az is befolyásolhatja a dolgot, hogy mikor menstruáltál utoljára, vagyis mikor van/volt peteérésed.

De hangsúlyozom: szerintem semmi gáz.

2011. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beveszed az esemény utánit nem lesz baj, a lényeg, hogy minél hamarabb vedd be.
2011. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az utolsó mensim első napja 2011.06.20

Van ilyen ovuláció számláló a neten,(nem tudom mennyire megbízható)azon néztem és 2011-07-04

A "baleset" pedig 2011.07.06 00:36-kor volt.. +/- pár perc!

2011. júl. 6. 11:05
 9/19 A kérdező kommentje:

Ha 24 órásat vesz és beveszem ma délután az elsőt(mert úgy tudom 2 van benne) a másikat asszem 6 óra múlva kell, és ha a 2. szem kívül esik a 24 órán?

Az probléma lehet?

2011. júl. 6. 11:06
 10/19 moniquelime ***** válasza:
...az bizony a peteérés időszaka, de nem kell aggódnod. a másik kérdésben sajnos nem tudok segíteni, max. a betegtájékoztatót tudom javasolni, de gondolom azt már elolvastad, ebben szerintem tényleg csak szakember tud segíteni.
2011. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!