Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22éves vagyok még tanulok és...

22éves vagyok még tanulok és terhes lettem!Fiatal vagyok még a gyerekhez?

Figyelt kérdés

megijedtem mivel a tanulásom szüleim finanszirozzák, de párommal saját lakásban élek és nem tudom mit tegyek! szüleim még nem tudják, mivel nem merem megmondani nekik! anyagiak jok, életünk is! de a szüleim nem hiszem hogy "örülnének"! szeretnék rájuk számitani de nem tudom hogy mi lesz ha megtudjak! az iskolát is szeretném befejezni de egy baba mellett nem tudom hogy lehet!

aki tud kérem segitsen!!! ksözönöm!!


2009. jan. 5. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én 21 évesen szültem a szüleim támogattak mindenben pedig abba kellett hagynom az egyetemet a baby miatt de ő fonosabb most és tanulni bármikor tudok még és azt is teszem. ha 2 év körüli lesz a baba tovább folytatm a tanulást
2009. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jah és nagyon boldog vagyok és nem bántam meg!
2009. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szió!

nem tudom hanyadeves vagy, valthatsz estire, tobb csoporttarsam is ugy fejezte be (volt, aki halasztott, amig lehet, volt, akinek volt segitsege es bejart heti egyszer. a kismamak nagyon be tudnak zarkozni, mindig nagy orommel jott be)

azt nem irtad, hogy a párod orult e, orulne e, az fontosabb, mint a szuleid (bocs). szerintem a szuleid biztos orulni fognak, akkor is, ha egy kicsit korainak tartjak, hamar bele fognak torodni.

azt sem irtad hany hetes vagy.

szerintem ne pánikolj, orulj neki, ez egy nagyon csodálatos dolog

sok boldogsagot

2009. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl optimista vagyok, de ha a szülők támogatják, hogy tanulj, elfogadják, hogy a pároddal élsz, jó az anyagi helyzetetek, akkor biztos örülnének annak is, ha végre nagyszülők lennének. És biztos, hogy tudnának segíteni a gyermekre való vigyázásban is addig, míg egyetemen leszel. Lehet, hogy túl könnyelműen veszem az egyetemet, mert én már 4 éve dolgozom, és csak most végzem hozzá az egyetemet, de azért fakultatív szerintem, mert nem kell mindig minden órán jelen lenni.
2009. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


A párod szeretné a picit, el tud tartani titeket? Ha igen, akkor a szüleid el fogják fogadni a picit, persze lehet nem, engem pl kitagadott az anyám, mikor megtudta, babát várok, ezt kaptam karácsonyra tőle...

Fősulit csinálom én is a párom is, mellette dolgozunk. Együtt élünk.... várjuk a babánk.

A fősulit pedig meg lehet csinálni. Lehet nem annyi ideig járod, ameddig szeretted volna...

Kitartás kell hozzá

2009. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

20 éves voltam, tanultam, pár havi "járás" után terhes lettem. A páromnak nem volt lakása és nekem sem. Szüleim finanszírozták a tanulást, tehát a helyzetem még rosszabb is volt mint Nektek.

A mai nappal bezárólag a "lista":

Eltelt 10 év, a pasi a férjem, már két gyerekünk van, 3 diploma, saját ház, autók, nyugodt és boldog élet.

Be lehet fejezni a sulit baba mellett! Amikor megszületik azt az évet vagy félévet (ha keresztféléves rendszer van) halasztod. Én átmentem levelezőre az elsőnél és a suli még könnyebb is volt.

A suli miatt ne vetesd el a kicsikéteket!

A szüleidnek pedig mond meg, hogy befejezed a sulit, legfeljebb egy évvel később. Mondd el mennyire szeretnéd ezt a babát Te és a párod is és szükséged van a támogatásukra.

2009. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6hetes vagyok, még nem tudom h 3an megleszünk e abbol a pénzből még nem próbláltuk:) a szüleim nem nagyon támogatják hogy barátommal vagyok igy is elég nehéz! igaz nem szolnak bele!! a párom boldog...és persze megijedt!! ggondolom ez normális!
2009. jan. 5. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is szeretnék tiszta szívből gratulálni neked a babához. Szerintem a baba nem akadály, hogy elvégezd a sulit. Nekem volt az egyetemen olyan évfolyamtársam aki terhes lett, és a sulit is be tudta fejezni (Halasztott egy évet és később fejezte be a sulit, de sikerült neki). Olyan sokan vagyunk akik szeretnénk babát (például én is de még nem sikerült), szerintem örülj az apróságnak mert sok örömöd lesz még benne. Sok sikert neked!!!

2009. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!