Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26-ra vártam, de még nem jött...

26-ra vártam, de még nem jött meg, ma csináltam két tesztet is igaz nem a reggeliből, hanem már délután, de mindkettő negatív lett. Ennyi idő után már ebből is kellene látszania, ha pozitív?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szia nem biztos hogy látszana ilyen korán, ha nem félidöben, hanem késöbb volt a pé-d akkor még nem mutatja ki. ha nem jön meg, csinálj öt nap mulva még egy tesztet, és addig is mérd a hödet mert jha nem esik le, terhességre utal:) ha negativ lesz, akkor más oka van a késésnek.. én is már régota szeretnék babát már 28. honapja, és annyira beleélem magam, volt hogy ez miatt többször 34 napra jött meg.. irj majd mi van szia
2009. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még soha sem mértem a hőmet mennyinek kell lennie?
2009. márc. 29. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Minimum 5-6óra alvás után az ébredési hődet kell mérni azonos időbe, felkelés elött hüvelybe, vagy szájba, vagy végbélbe. Átlag 37C terhesen, és ha most leesik, akkor általába meg fog jönni.

De ha eddig nem mérted, akkor nincs viszonyítási alap, van akinek alacsonyabb az átlag hője, és neki terhesen se megy 37C fölé.

De próba szerencse.

2009. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!