Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi az esély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok, ha épp menzeszem volt miközben történt a baleset, és vettem be sűrgősségi fog. Gátlót és azóta barnás pecsételésem van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha vettél be sürgősségit akkor no para
2010. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kicsit felborítja a hormonháztartásod ezért lehet a barnázás. ne csinálj belőle rendszert
2010. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Milyen baleset? Közlekedési? Légi?
2010. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És egy kis hasfájás belefér? Mármint az is a gyógyszer mellékhatása lehet?
2010. máj. 19. 17:05
 5/16 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy múlthét kedden jött meg a menzim ugye, és rendesen megvolt csütörtökig (ekkor történt a baleset) pénteken vettem be a gyógyszert, viszont innentől csak barna pecsételgetésem volt, ami még ma is jelen van. . De hozzáteszem ( hétfő illetve ma reggel kicsit rendes véres volt, de ez csak reggel, meg fájt a hasam).
2010. máj. 19. 17:07
 6/16 anonim ***** válasza:

lehetnek enyhe görcseid igen. a sürgősségi tabletta magas koncentrációjú sárgatest hormont tartalmaz, tehát elhiteti a szervezeteddel h terhes vagy. minden ok, nyugi :)

első voltam

2010. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
meg a második
2010. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2010. máj. 19. 17:08
 9/16 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz! :)
2010. máj. 19. 17:09
 10/16 anonim ***** válasza:
ha nem telt el több mint 72 óra akkor nem vagy terhes. most lehet h megint megjön majd egy kicsit de az ugye mellékhatás,semmi egyéb. azért is görcsölhetsz meg vérezhetsz mert ideges vagy.szval nyugodj meg.de egyébként a gyógyszer is okozhatja.nem lesz semmi bajod
2010. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!