Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal januárban voltam...

A párommal januárban voltam utoljára. Akkor történt egy kis baleset, lecsúszott a gumi. Mennyi rá az esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék babát még!

A párommal januárban voltam utoljára. Akkor történt egy kis baleset, lecsúszott a gumi. Nagyon aggódtunk h nehogy baj legyen belőle. Még nagyon fiatalok vagyunk a babához!(22/19)

Rendesen megjött minden hónapban ahogy kellett. Mégis bennem van a félsz, mert sokan mondták h van olyan h vki rendes vérzés mellett is terhes. De semmi arra utaló jel nincs. Mondjuk mostanában kicsit rosszul vagyok, de sztem ez az idegeskedésnek és a stressznek tudható be. Orvosnál nem voltam még egyszer sem. Most szeretnék vmikor.

Mennyi az esély rá h terhes legyek? Ugye nem vagyok az??? Nagyon kétségbe vagyok esve!

Előre is köszönöm!


2009. márc. 17. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kevés rá az esély.De ha ennyire idegesít,miért nem csinálsz egy tesztet? Az már kimutatná ha babás vagy!
2009. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Tesztet nem csináltál?

Valószínű az idegeség miatt vagy rosszul.

Én szerintem kevés az esélye, hogy terhes maradtál. Minél hamarabb menj el orvoshoz, az a biztos, úgy legalább megnyugszol, hogy nincs "baj".

2009. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi h válaszoltatok nekem! Elég aggódó típus vagyok. Anyukám még nem is tudja h lefeküdtem a barátommal akivel már 2 és fél éve együtt vagyunk, de csak januárban történt meg az eset. Tesztet sem csináltam még. Félek elmondani anyumnak mert elég konzervatív és ő is 19 évesen szült. Ezt szeretné rajtam keresztül helyrehozni. Ez is zavar h nem mondhatom el neki :((
2009. márc. 17. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! 16.19 -es válaszoló vagyok


Csináld meg a tesztet!

Beszélj anyukáddal. Előbb-utóbb úgy is sorkerülne rá:)

2009. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ez az h sor kerül rá :) Összeszedem minden erőmet majd:)
2009. márc. 17. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj anyuddal. Tudod én is meglepődtem az anyukám és apukám reakcióján, amikor kiderült, hogy lefeküdtem az akkori barátommal. Akkor 17 éves voltam. Leültettek és megbeszéltük, hogy elmegyek dokihoz és gyógyszert iratok. nagyon érdekes volt látni ezt a reakciót. Szerintem csak örülni fog, hogy a bizalmadba fogadod. DE! Előtte csinálj egy tesztet! És csak ezek után beszélj vele! Bár szerintem nincs baba.
2009. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen szeretnék az anyummal beszélni erről. Legalább ő tudjon róla, hiszen rajta kívül nincs kinek elmondanom. A gyógyszernek eddig nagyon ellenére voltam, de be kell látnom h az nagyobb biztonságot nyújt. Így elmegyek és iratok fel gyógyszert. Nagyon szépen köszönöm a segítségeket!
2009. márc. 17. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!