Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi esélye van...

Szerintetek mennyi esélye van egy nőnek teherbe esni a sokadik (kb 6-7) sikertelen inszemináció után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és túl a 40-en.
2011. júl. 7. 11:27
 2/5 anonim ***** válasza:
De ennyi inszem után, miért nem lombik?
2011. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, aki a 6 sikertelen inszem után várta, hogy kezdjék az első lombikját, és szépen terhes lett spontán. Olyan meg nagyon sok van, aki a sikertelen inszemek után 1. vagy 2. lombikkal terhes lett. Drukkolok!
2011. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egy barátnőmről van szó, nagyon szeretnének babát már évek óta, de nem jön össze. Nagyon sajnálom őt, de remélem hogy sikerül még.

2011. júl. 7. 12:34
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Nem értem, miért csináltattak végig velük ennyi inszemet. Nekem a második után felajánlották a lombik lehetőségét, tekintettel a koromra. Én akkor voltam 40. Sajnos már kettőn túl vagyunk, de még nem sikerült. Viszont az első lombik előtt, és a kettő között volt két spontán babánk, de nem maradtak velünk. Először vetélés, másodszor missed ab a 9-ik héten. A kettő között derült ki, hogy IR-em van, valószínűleg ez volt az oka. :-(

Ha erre még nem vizsgálták a barátnődet, talán érdemes lenne, mert kezeletlenül nem sok esély van a babára, még lombikkal sem. A kora miatt még nyugodtan lehet babás, ha a hormonjai még rendben vannak, és nincs olyan betegsége, ami ezt megakadályozza. De érdemes lenne kivizsgáltatnia magát teljesen, hogy ne fölöslegesen turbózzák, mert úgy kifut az időből.

2011. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!