Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megyek nőgyógyászhoz...

Ma megyek nőgyógyászhoz vizsgálatra miután kiderült, hogy elégtelenek a párom katonái. Miket fog elvégezni, milyen vizsgálatokra küld majd el? Mennyi a vizsgáaltok átfutási ideje?

Figyelt kérdés
Páromnál kideült, hogy rosszak a kiskatonái, már a gyógyszeres kezelést sem javasolták, az andrológián egyből lombik programot javasolták. Ma megyek az orvosomhoz elmondani a hírekt. Gondolom engem is ki kell vizsgálni. Milyen vizsgálatokat végez és a ciklus mely napjain? Mennyi ideig tart egy teljeskürű kivizsgálás? Most vagyok pont a pé-nél a 18. napban.
2009. márc. 30. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha csak a lombik jöhet számításba akkor esetleg csak a hormonjaidat nézi meg és hogy van e peteérésed, de az is lehet egyből utal a meddőségibe. Mert ha a párod rendbe jönne mégis és nem kellene lombik akkor nálad is jelentőséget kapna a petevezetékek állapota, úgyhogy azt is megnéznék.Ezeket akár a következő ciklusodban is el tudják végezni.
2009. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia mennyi lett a párodnak az erdménye hogy egyböl lombikra küldtek? nálunk is ez a rossz helyzet, már 28. honapja probálkozunk, elöször 18millio/ml volt, kapott rá honapokig Maca Vibet meg antibiotikumot, aztán januárban 6 millio/ml lett, most clostyt szed 12 héteg napi egyet, remélem segit ez nekünk. veklem minden ok, de valszeg nekem is kell mennem egy átjárhatoságira.

ird majd meg hogy mi lett az eredméyne jo?

2009. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!