Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottam hogy az orgazmustól...

Hallottam hogy az orgazmustól elmehet a baba, igaz ez? (pár hetes terhességről van szó)

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha a babával eleve baj van, akkor elmegy, ha meg minden rendben, akkor nem.
2011. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az orvos azt mondta, hogy az első pár hétben inkább ne szexeljünk, mert az orgazmus méhösszehúzódást okoz, ami kisterhesen veszélyes lehet. De inkább kérdezd meg az orvosodat.
2011. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az elsővel értek egyet, ha megtapadt rendesen, akkor ettől nem lehet gond, ha pedig nem, akkor bármi mástól, vagy csak úgy magától is el fog menni. És a régi mondást sem véletlen találták ki, hogy ami jó a mamának, az jó a babának is.
2011. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igaz, hisz lehet hogy az első 1-2 hétben még nem is tudsz a babáról, és van orgazmusod, mégsem megy el a baba.
2011. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. júl. 9. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban méhösszehúzódást okoz, de ez nem baj, mert csak megkönnyíti a méhbe való bejutást és beágyazódást!
2011. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én iszonyatosan kívánom most a szexet és 7 hetes vagyok. Ki sem bírnám nélküle, van hogy napjában 3-szor is van orgazmusom. Igaz, hogy utána egy kicsit feszít a hasam, de pár pillanat és elmúlik. Ez lehet szerintem attól is, hogy előtte "feszítem" az alsó testem, nem tudom.

Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal, hogyha baj van a babával, az orgazmussal vagy anélkül elmegy vagy elhal.

Boldog babavárást kívánok neked.

2011. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!